Шиба, Кузьмич і «Тіма» разом з луганчанами будуть змінювати суспільство

08 Лютого 2016
До Луцька приїхали молоді люди із Луганщини для того, щоб спільно із волинянами шукати шляхи, як змінити суспільство в умовах зовнішньої агресії.

Open Space на тему «Трансформація суспільства в умовах зовнішньої агресії» відбудеться у Луцьку 10 лютого 2016 року з 13:00 до 18:00 години в обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки.

Захід пройде у рамках національного візиту програми «Active citizens»: до Луцька приїхали 30 молодих активних людей з міста Сєвєродонецьк Луганської області. Гості зі Сходу разом із місцевими активістами обговорять питання осучаснення українських традицій, інформаційної безпеки, шукатимуть способи, як презентувати Україну на світовій арені та трансформувати суспільство, проводити внутрішньодержавне реформування в умовах зовнішньої агресії.

Дискусія відбудеться у формі «Світового кафе», до якого можуть долучитися всі охочі лучани. Для цього потрібно заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Спікерами, що висвітлять перед учасниками Open Space питання позитивних трансформацій, стануть арт-директор луцького клубу «Кораблик», соліст гурту «ФлайzZza» Андрій Тимчук, ведучий ранкового телешоу «Ранок Нової Волині», шоумен Михайло Кузьмич та політик й екс-мер Луцька Богдан Шиба.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter