Радимо почитати: найкращі книги у подарунок дитині

26 Липня 2017
Що купити дитині в подарунок? Адже так хочеться, щоб він був цікавим, корисним та приносив радість. Чим цікавляться сучасні діти? Чи можливо відвернути їхню увагу хоч на кілька годин, від комп’ютерних забав, спілкування в соцмережах? Прекрасним рішенням може стати цікава книга!

Як же вибрати книгу, після якої дитина для себе вирішить, що читати - це круто? Часто ми поспіхом забігаємо в крамниці і намагаємось швиденько зорієнтуватись, на чому ж спинити свій вибір. Гарячково обдумуємо всі "за" і "проти". Надати перевагу класикам, чи сучасним авторам? Сучасним історіям, що весело та повчально розповідають про реальність, чи дивовижній химерній фантастиці, яка обов’язково захопить уяву дитини?

В дитинстві, кожна книга, що поглинула дитячу увагу та вразила цікавою розповіддю, сприятиме формуванню власного світогляду, цінностей та смаків. Розвиватиме уяву та пам'ять.

До вашої уваги кілька книг, які поєднують у собі цікаву історію, справжній, глибокий та повчальний зміст.

«Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка.Ця книга вже зарекомендувала себе в не одному поколінні, тож ваш вибір матиме солідне підґрунтя. Це неймовірно весела та цікава пригодницька історія, про двох друзів Яву та Павлушу, які вирішили стати відомими на весь світ! Та це лиш початок! Вся книга пронизана влучними жартами, дивовижними історіями, та кумедними ситуаціями, від яких дитина отримає позитивні емоції, та повчальний зміст. Разом з дотепними героями вона вчитиметься цінувати справжню дружбу, відвагу та готовність прийти на допомогу в важку хвилину! «Тореадорів з Васюків» з задоволенням читають діти та навіть їх батьки.

Для молодших школярів ідеальним вибором буде книга, автором якої є також Всеволод Нестайко, «В Країні Сонячних Зайчиків». Це цікава та повчальна казка, яка зовсім не поступається зарубіжним фантастичним історіям. Перша повість розповідає про Ластовинію, казкову країну, все населення якої займається цирковим мистецтвом, та має руде волосся і веснянки. Та спокій порушено, з Хуліганії з за океану прибули завойовники! Дід Маноцівник вирішує зібрати всіх дітей та сховати їх у «Притулку маленьких друзів» що біля Синіх Скелястих гір. Першим помічником захисника стає хлопчик Веснянка, тепер йому судилось побувати у небачених місцях, захищати слабших, боротись з Паном Мороком!

«Митькозавр із Юрківки» Ярослава Стельмаха.Сергій та Митько приїжджають у село на літні канікули. Одного разу, навантаживши рюкзаки їжею, вони вирушають до лісового озера. По селу ходять чутки що тут оселився страшний звір. Залишившись ночувати біля озера, щоб розгадати таємницю, на ранок хлопці знаходять сліди величезних лап. Розслідування починається! Перечитуючи гори книжок знайдених у бібліотеці, друзі шукають відповіді. Що ж приховує таємниче озеро, і чим закінчиться захоплива історія?

«Пригоди Пеппі Довгапанчохи» Астрід Ліндгрен.Багатьом є знайомою ця книга, адже вона сповнена пригод, гумору та щирої безпосередності. В ній розповідається про життя сміливої та винахідливої дівчинки Пеппі та її друзів. У дівчинки неймовірна фантазія та уява, вона вигадує дивовижні ігри, та яскраво розповідає своїм друзям де їй довелося подорожувати з батьком, капітаном далекого плавання. ЇЇ пригоди не залишають байдужими читача, та приносять віру в добро та справедливість.

Якщо ж ви зацікавлені в насамперед інтелектуальному розвитку, зверніть увагу на книгу «Лінія часу. Візуальна історія світу» Петер Гюс. Неймовірні факти про давньокитайські династії, великих художників та науковців! Дитина дізнається багато цікавої інформації про древні цивілізації, та динозаврів, ознайомиться з грецькими філософами та науковими винаходами.

Всі ці книги,та багато інших, вартих вашої уваги видань Ви можете знайти в інтернет-магазині Booklya.

Тут Ви зможете переглянути асортимент та оформити замовлення. Уникнувши зайвих клопотів, ви придбаєте цікавий та корисний подарунок!
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter