Природня легкість від Галини Марушко

11 Листопада 2015
Тиждень тому «Таблоїд Волині» був в захваті від того, як професійний перукар Галина Марушко експерементує з кольором волосся.

Сьогоднішнє перевтілення зацікавить більше тих, хто роздумує над зміною форми стрижки.

Перш за все, Галина звернула увагу на структуру волосся Олени, його стан, специфіку росту та оцінила тип обличчя, щоб підібрати вдалу зачіску. Навіть визначила за декілька хвилин, як краще спілкуватись з клієнткою, адже, виявляється, вони діляться на візуалів, кіноестетиків та аудіалів. Відповідно першим подобається дивитись фотографії майбутньої зачіски, вони приносять з собою палітри, прикладають зразки прядей до свого волосся або приміряють парики з бажаними зачісками. Кіноестетикам важливо проводити експеременти та отримувати задоволення від реакції оточуючих. З останніми, тобто аудіалами, потрібно вести діалог, розповідаючи за всіма деталями про новий образ. Це справді важливо вміти розрізняти. Як говорить Галина, якщо візуал почне пояснювати аудіалу своє бачення – вони приречені не зрозуміти один одного.

Але Галина відразу порозумілася з Оленою. Основний її принцип – завжди дослухатись до клієнта, ніколи не прагне втілити лише своє бачення, навпаки, намагається дійти спільного консенсусу.

Отож, оцінивши все, Галина вирішила зробити фронтальну градацію та надати волоссю рівномірної форми, якщо зрозуміліше, то така зачіска схожа на каскад та має додавати об’ємності.

Взявшись до роботи, Галина зауважалила, що стрижка, яка зараз на Олені, не надто вдала, та, на жаль, через попередні ляпи перукаря доведеться її комбінувати. Стрижка Олени мала різкий перехід. Щоб втілити задумане, Галина вирішила зберегти довжину і зробити градацію, аби надати зачісці більшої форми.«Якщо стрижка зроблена професійно, то вона сама набирає потрібну форму після миття»

Насправді, це те що і потрібно Олені, яка веде активний спосіб життя і не має багато часу для вкладання.

У результаті - волосся вільно спадає, необтяжливо і злегка недбало. Галина Марушко переконала, що треба обирати зачіску відповідно до професії. З цією - Олена зможе зробити привабливий образ із локонами або пучком, які можна зробити нашвидкоруч.

А тепер бонусне екранування волосся та додавання йому шарму:

Галина не робить зачісок на весілля, тому що переконана, що потрібно бути професіоналом у чомусь одному, а не розсіюватись та вміти «все по трохи», тому прагне вдосконалюватись у фарбуванні волосся та стрижках.

Навчання для неї як наркотик, вона постійно підвищує кваліфікацію на курсах Тарасюка у Києві. Любить свою роботу і прагне ділитись результатами робити на сайті.

Хоч Галина і не займається зачісками, але локони в стилі Сари Джесіки Паркер, які створила перукар за 5 хвилин, зробили мій настрій і вигляд святковим. Вражаюче)


Усміхнені та задоволені ми вийшли з салону «Ортеол». Галина виявилась майстром, від якого виходиш з переконанням, що твоє волосся в надійних руках, і розумієш, що обов’язково звернешся ще. Кажуть, що один із талантів жінки- знайти свого перукаря. Отож, ми його знайшли!!
Текст: Олена КАМІНСЬКА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ
0

Читати ще

Коментарі

Тамара Опаренюк

Я в захваті!Те, що найбільше

даша

хочу теж записатися!! чому

лена

переходьте за допомогою

лена

банер знаходиться над

Просто

Який смисл писати коментарі,

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter