Екранування, кава та коктейлі для...волосся. До перукаря за перевтіленням

03 Листопада 2015
Коли жінка хоче щось змінити у своєму житті, вона змінює колір свого волосся, - так гласить чоловіча народна мудрість. І в дечому має сенс, звичайно. Проте часто така чоловіча логіка може не збагнути, що жінці просто час від часу потрібно щось у собі змінювати: колір нігтів, форму брів, помаду, шалик або ж найтиповіше - стрижку й колір волосся.

За такою зміною я почимчикувала до перукаря Галини Марушко, яку нагуглила в інтернеті. У пані Галини, до речі, дуже симпатичний сайт, де вона не лише публікує доступну і зрозумілу інфу, а й веде власний блог. А сайт, як виявилося вже після нашого знайомства, допомагали жінці робити її сини. Але все по порядку.

Всівшись у крісло, почала розповідати про проблеми: що відросла стрижка, корені, волосся вигоріло, посіклося, і взагалі той червоний на голові вже набрид, надворі осінь, і хочеться щось змінити. Я була готова і до м’яко рудого, рожевого чи до всіх відтінків блонду.

Звичайно, було розуміння, що пані Галина, побачивши результати моїх експериментів з волоссям із серії «сам-собі-перукар-бо-так-дешевше», може просто втратити: а) свідомість, б) бажання будь-що робити з тою головою.

[caption]
Волосся посічене, пофарбоване плямами[/caption]

Перукар, роздивившись волосся, запропонувала його спочатку освітлити блонд-миттям, аби максимально змити небажаний колір, бо намішано там насправді було аж 4 кольори. По всій довжині: і світлий випалений, і темно-червоний, і рудий, ну й свій рідний, русявий, на коренях). А після результату блондмиття ми б побачили, що робити далі.

[caption]
Визначення наявного тону волосся[/caption]

Всі ці процедури досить затратні в часі. То ми з пані Галиною Марушко кавували. Для клієнта у майстра завжди є своя кава, свій чай, свої чашечки та ложечки.

А за кавою розповідали одна одній про експерименти на голові (я) і про навчання в Київській Академії перукарського мистецтва Володимира Тарасюка, де Галина Марушко підвищує кваліфікацію. Каже, що найбільше до вподоби експериментувати зі стрижками.

Галина Марушко за фахом економіст. Працювала на заводі на ДПЗ. Згодом - у відділі ціноутворення компанії з мостобудування. І коли та закрилася, вирішила врешті присвятити свою кар’єру тому, що подобалося протягом багатьох років ще зі школи - перукарському мистецтву. Спочатку вчилася та працювала у місцевих перукарів, а згодом поїхала на навчання до Києва. Курси перукарів – стилістів в Академії – майстерні іміджу та краси «Твій стиль» (Київ), курси базової колористики і фарбування волосся в студії Тетяни Стадницької (Луцьк). Галина Марушко постійно підвищує свій професійний рівень на різних семінарах і майстер класах.

«Я націлена на саморозвиток та самонавчання», - каже майстер-перукар.

Блонд-миття

Блонд-миття - це процес обробки фарбованого волосся, який дозволяє освітлити пігмент до трьох рівнів.
Блонд-миття - особлива процедура. Застосовується, коли стоїть завдання нейтралізувати небажаний пігмент після фарбування, опустити глибину кольору на один тон, видалити небажаний відтінок, змити фарбу або злегка знебарвити вже раніше фарбоване волосся.

[caption]
Блондмиття[/caption]

Після нанесення препарату можна чекати 50 хвилин в залежності від фарби-попередника. У моєму випадку - від 4-х різних фарб! То й чекати на результат нам довелося майже годину. Галина постійно перевіряла пасма, зокрема, найбільш проблемні (насправді, це майже всі).

[caption]
Перевірка, як препарат діє на пігмент[/caption]

Після змивання препарату волосся помили спеціальним професійним шампунем глибокої очистки, який допоможе на півтона підняти колір волосся

[caption]
Шампунь глибокої очистки фреш контрол[/caption]

«Для кожної процедури є свій завершальний шампунь», - так пояснила мені майстер.



Отже, у мене було аж 4 різних кольори, де-не-де воно було перепалене.

Змивалося з голови результат попередніх фарбувань по-різному: десь висвітлювало нормально, а десь, де волосся було іншого кольору, вперто залишалося темнішим.





Фарбування

Лишні червоні та сіро-бур-малинові пігменти з голови забрали з волосся блонд-миттям і отримали результат. Оскільки нерівномірні тони на волоссі, то взяти світлий колір 8-го рівня, наприклад, блонд, ми не могли.
[caption]
Волосся освітлили на 2 тони[/caption]

Галина запропонувала тон 7.43 (світло-мідний) та взялася прописувати формулу коктейля з фарб для тонування. Кожна фарба розрахована на певну пропорції для розведення. Технологія фарби, яку використали для мого волосся, - 1:1,5. Формула дозволяє порахувати необхідну кількість окисника.

[caption]
Вибрали 7.43[/caption]

А щодо кольору - то пані Галина порекомендувала врахувати тенденції в Європі та пофарбувати мене у світлий мідний колір, адже в сезоні модні не такі виїдаючі кольори, а наближені до натуральних.
Для яскравості у мікс додали трішки мідного мікстону.







Після ретельного змішування фарбу нанесли на волосся та залишили на 30 хвилин.




Фарбу з волосся змивали також спеціальним професійним шампунем для пост-обробки фарбованого волосся.



Було таке враження, що голову помили не шампунем, а свіжозрізаною м'ятою - так приємно й свіжо.

[caption]
Волосся вже нового кольору[/caption]

Екрани для голови?

Професійна фарба, яку використовували для тонування мого волосся має хороший догляд, проте пані Галина зауважила, що для такого стану, в якому перебуває моє волосся, необхідне екранування.
«Обставити мене екранами з-під телевізорів?», - подумала я.

Екранування - це спеціальна процедура, яку здійснюють у перукарському салоні. Вона дозволяє відновити пошкоджені волосинки. Моя волосина -суперпошкоджена попереднім фарбуванням і все ж таки блонд-миттям.

[caption]
Обробка волосся спеціальними препаратами - екранування[/caption]

Справді, вже після процедури волосся елементарно легко розчісувалося і розтікалося між пальців.

Але це ще не все! Стрижка

«Руки чешуться вас постригти», - сказала пані Галина, і я повністю довірилась їй як професіоналу у своїй справі.



Спочатку майстер-перукар вистригла основну форму на мокре волосся. А після сушки уже завершила її.









Галина Марушко розповіла, що їй найбільше до вподоби стрижки у стилі кежуал - стряхнула головою, і пішла собі на вулицю - те, що мені й потрібно!

Моя стрижка має наукову назву «Стрижка Боб, діагональ вперед», а в народі - подовжене каре.








«Завжди показую клієнту, як можна носити стрижку. Люди зазвичай не знають, що стрижку можна носити по-різному залежно від укладки».





Насправді стрижка чудово тримається, легесенько вкладається, волосся тримає форму.






Через цілих 5 годин, проведених з перукарем Галиною Марушко, вийшла я з салону в новому образі.
Друзі та знайомі могли або просто не впізнати, або ж дуже довго вдивляються у світловолосу дівчину, яка чомусь їм на вулиці чи в кафе шкірить всі 32 зуби, не розуміючи хто ж це і чому вона їм посміхається.

Ефект досягнуто!

За всі 10 років своїх блукань перукарнями міста і не тільки цього, я хотіла почути три простих слова.
І я почула їх від Галини Марушко: «Давайте проведемо експеримент».

Ініціативного, професійного та невтомного спеціаліста своєї справи як Галина Марушко потрібно ще пошукати. Дякую за перевтілення.

ДО та ПІСЛЯ



Перевтілювася Іванна МАРТИНІВ
Фотографував Роман ДОМБРОВСЬКИЙ
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter