Пози воїна, кішки та собаки мордою вниз: як на «Бандерштаті» вранці йогою займалися

06 Серпня 2017
Традиційно кожен ранок на фестивалі «Бандерштат» розпочинається із заняття йогою.

О 8.00 годині ранку десятки ще трохи заспаних людей з карематами вирушали у напрямку гутіркової локації, яка знаходиться на березі річки Стир. Тут інструктор луцького клубу «Територія йоги» Христина Губська демонструвала різноманітні «йожні» вправи – асани.
Після розминки бандерштатівські «йожики» перейшли до більш серйозних вправ, серед яких – поза воїна, кішки, собаки, «планка» та інші.

«Я показую вправи не просто так, а щоб ви могли і вдома таким позайматися. Щоб не казали, що прийшли сюди даремно», – жартує інструкторка.

Дехто на заняття взяв з собою дітей, а хтось просто мирно посапував у тіньочку.
Відвідувач фестивалю Євген, який приїхав до Луцька із Дніпра, займається йогою давно. Каже, подобається більше, ніж тренажерка чи інші види спорту.«Дуже круто, що на «Бандерштаті» є йога. Найбільше мені подобається вона за те, що має системний підхід: це і асани, і дихання, і певні життєві цінності», – поділився з «Таблоїдом Волині» хлопець.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter