Пародія, імпровізація та зіркові гості: у Луцьку стартує гумористичне шоу

24 Лютого 2015
Старі добрі традиції Comedy Club UA відродить перше позитивне шоу «CMIX.UA» у Луцьку.

«CMIX.UA» є правонаступником успішного комедійного шоу під назвою «Встань і розсміши», яке було популярним у 2011 році в нашому місті. Тоді серед гостей були запрошені відомі люди Волині, резидентів публіка знала в обличчя, а гумор був доступним усім, ‒ пише Інформаційне агентство «Волинські новини».

Наразі автор проекту вбачає за доцільне й надалі підтримувати схему, максимально наближену до Comedy Style.

Зі слів організаторів шоу, резиденти готуватимуться до кожного шоу: відбиратимуться смішні сценки з цензурою, рубрика «новини», бесіди з залом, пародії, гумористичні відеосюжети. Обов’язково буде відбуватися такий собі «стьоб», стенд ап з відомими особами краю. До складу «зіркових» гостей будуть запрошені представники ЗМІ, шоу-бізнесу, спорту, громадські активісти, чиновники, депутати та інші.

Невід’ємною частиною Першого Позитивного стане «розминка з залом», де абсолютно кожен охочий зможе перевірити резидентів на їхню кмітливість і поставити будь-яке питання або навіть назвати тему для мініатюри.

Також організатори заходу розповіли, що завдання «смішних» ‒ повністю відповідати своєму амплуа і продемонструвати чудеса імпровізації, розвеселивши вибагливу публіку.

Ще одна рубрика – «музичний експеримент». Не лише «пісеньки під гітару», імпровізувати будуть на всьому, що видає звук. У першій серії в бій піде акордеон. В подальшому «вигравати» пародії на популярні хіти буде цілий музичний гурт.

Тож, перша серія шоу ‒ 28 лютого о 20:00 у ЛучеSK-паб.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter