Палиця зробив ремонт в обласній раді за власні гроші

10 Березня 2016
Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця нещодавно зробив ремонт у новому робочому кабінеті. З’ясувалося, оновлення інтер’єру Палиця ініціював сам і витратив на це власні кошти, повідомляє ВАР.

У відповідь на інформаційний запит в обласній раді повідомили, що ремонт провели у січні цього року. Крім того, «проведення ремонту здійснювалося Палицею Ігорем Петровичем як фізичною особою за рахунок власних коштів».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ІГОР ПАЛИЦЯ ЗРОБИВ РЕМОНТ В КАБІНЕТІ ГОЛОВИ ВОЛИНЬРАДИ

Оскільки для ремонту не залучалися бюджетні кошти, то і традиційного конкурсу на визначення підрядника для здійснення таких робіт не проводили. І, логічно, чиновники не володіють інформацією, скільки грошей витратив новий господар кабінету на його оновлення.До слова, у кабінеті покрили стіни дерев’яними панелями, візерунчастий килим замінили однотонним ковроліном, а також замінили частину меблів. Зокрема, робочий стіл самого голови, шкіряне крісло поруч та шафу з документами. А от габаритний стіл для переговорів лишили.

Кажуть, дизайн нового робочого простору для Ігоря Палиці розробляв той самий спеціаліст, який свого часу облаштував пишний інтер’єр луцького готелю «Zaleski».

[caption]
Таким був кабінет голови Волинської обласної ради до ремонту[/caption]
[caption]
Після ремонту[/caption]
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter