Ігор Палиця зробив ремонт в кабінеті голови Волиньради

03 Березня 2016
Новий голова Волинської обласної ради Ігор Палиця відкрив двері свого робочого кабінету перед громадою. У перші весняні дні очільник головного представницького органу краю у себе в кабінеті провів багатогодинний прийом громадян, а затим – зустріч із представниками громадських організацій, що представляють інтереси бійців АТО.

На світлинах із заходів став помітним оновлений інтер’єр кабінету. Багатолітні пастельні тони робочого простору голови Волинської обласної ради змінили стіни, оббиті темним деревом.

[caption]
Ігор Палиця «освіжив» чи, швидше, «отемнив» кабінет[/caption]

До речі, ремонт торкнувся насамперед стін та підлоги. Три стіни в кабінеті декорували деревом, а четверта – де розміщені вікна – лишилася білою. На підлозі з’явився ковролін світло зеленого кольору – у тон сидінь стільців. Величезний стіл для нарад і стільці біля нього у кабінеті лишилися від попередників. Як і люстри, та й загалом дизайн стелі.

[caption]
Новий голова облради, очевидно, надає перевагу темним відтінкам в інтер’єрі[/caption]

[caption]
Такий вигляд мав кабінет багато років поспіль. На фото – за часів господарювання Володимира Войтовича[/caption]

Разом із портретами політичних вождів із стіни зникли традиційні герби України та Волинської області.

[caption]
Стіл для переговорів лишився. Проте новий господар не погоджується, що традиційні «жолобки» посеред таких чиновницьких столів – для декорування штучними квітами та патріотичною символікою[/caption]

[caption]
А от за попередніх господарів посеред столу для переговорів лежав вишитий рушник та прапор України[/caption]

До речі, якщо пригадати одне із популярних фото Ігоря Палиці, яке поширювали під час виборів, можна помітити, що інтер’єр його бізнесового робочого простору – також у темних відтінках.

[caption]
Схоже, Ігорю Палиці завжди подобалися «темні» інтер’єри[/caption]

Також Ігор Палиця змінив безпосередньо своє робоче місце. Із кабінету зникла шафа із папками, що багато років стояла позаду крісла голови облради і часто слугувала підставкою для цінних сувенірів та портретів улюблених вождів. Приміром, при Анатолієві Грицюку тут був розташований величезний портрет Юлії Тимошенко.

[caption]
Багато років поспіль позаду крісла голови стояла шафа із документами[/caption]

[caption]
Шафу замінили більш компактні тумбочки, а замість «Юлі» – елегантна настільна лампа[/caption]

«Виселили» із кабінету і довгожителя – шкіряне коричневе крісло, на якому головували до Палиці Валентин Вітер, Володимир Войтович, Анатолій Грицюк і навіть Василь Дмитрук. До речі, не вдалося відшукати фото доказів, але схоже, що з цього крісла керував і Борис Клімчук, коли був головою ради.

[caption]
У нового голови – нове робоче крісло[/caption]

[caption]
А старе крісло голови обласної ради пам’ятає і Валентина Вітра…[/caption]

[caption]
…і Володимира Войтовича, Анатолія Грицюка, Василя Дмитрука[/caption]

Кажуть, дизайн нового робочого простору для Ігоря Палиці розробляв той самий спеціаліст, який свого часу облаштував пишний інтер’єр луцького готелю «Zaleski».

«Таблої Волині», звісно, із радістю відгукнеться на запрошення голови обласної ради написати більш розгорнутий репортаж із кабінету для нашої традиційної рубрики «Хата для роботи», а поки бажаємо Ігорю Петровичу лише світлих справ у нових затемнених квадратах.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter