Наші люди всюди: туристичні фотоспогади відомих волинян

27 Вересня 2017
Щорічно, 27 вересня, відзначають Всесвітній день туризму. Метою такого свята є розвиток зв'язків між народами різних країн та пропаганда різноманітних пізнавальних подорожей...


«Таблоїд Волині» пропонує переглянути добірку яскравих туристичних фотоспогадів відомих волинян.


Мандрівниці, а у будні — телеведуча і режисер — Галина Падалко та Вікторія Поліщук, цьогоріч у рамках спільного проекту показали, як подорожувати рідною країною дешево, а головне — цікаво. Від волинського міста Дубно до карпатського водоспаду Шипіт — зачаровує Україна красою.




Крім того, кожна з дівчат провела чудово час на закордонних курортах. Так Віка цього літа побувала у Туреччині, а Галя— руйнувала стереотипи готельного відпочинку «все включено» у Єгипті.






Луцька піарниця Катерина Дулапчій також вподобала Туреччину. А чому б і ні? Тим більше, що, згідно з турецькими традиціями, найважливіші події в житті людини супроводжуються солодощами. Баклава (пахлава), цукати з каштанів, лукум та халва — відомі національні смаколики. У Туреччині лучанка весною святкувала день народження, а влітку — відпочивала подорожуючи.




Директор Департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка разом із сім'єю провів свій відпочинок у Миколаївській області. Судячи з фото, залишилися задоволені і мальовничими краєвидами, і сервісом.





Директор будівельної компанії Андрій Разумовський побував у найбільшому місті так званої «країни великих можливостей» — Нью-Йорку. Населення «Великого яблука», що у США, становить 8,4 мільйонів мешканців, а міської агломерації — 19 мільйонів!




Луцький телеведучий Михайло Кузьмич у серпні цього року ніжився під єгипетським сонечком. Лише вчора, 26 вересня, відзначали Всесвітній день контрацепції, так-от — саме єгиптяни першими почали використовувати протизаплідні засоби. Також саме там вперше були виготовлені замок і ключі до нього, гребінець і ножиці, макіяж і дезодорант, зубна щітка з пастою. Піраміда Хеопса — єдине з «Семи чудес світу», яке збереглося до наших днів, знаходиться в Єгипті.




Обрав для відпичинку Єгипет й засновник агенції «Tikhonov сoncert and event agency» Женя Тихонов. Судячи з усмішок на фото, організатор різноманітних свят та концертів разом з дружиною провів чудову відпустку.




Для своєї подорожі Єгипет також обрала екс-помічниця волинського нардепа Ольга Коритнєва. Крім того, жінка відвідала Іспанію — країну пристрасного танцю Фламенко та жорстоко-видовищного бою Кориди.




Тетяна Кухарук, очільниця одного з луцьких турагентств, разом з чоловіком і донечкою набиралися сил та вражень у одній з найбагатших країн світу — Об'єднаних Арабських Еміратах. Їдучи у ОАЕ, потрібно памятати, що там існує безліч суворих заборон: не можна кидати сміття на вулиці, пересуватися автостопом, фотографувати місцевих жінок, державні будівлі, а також деякі види пам’яток... Однак, різні табу компенсовуються незабутніми враженнями від правильно спланованої подорожі.





Депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський разом з дружиною у вересні цього року відвідали Грецію. Фото чудової морської прогулянки політика можна побачити у Фейсбук. Щоправда, нам залишається лише здогадуватися, хвилі якого саме моря чоловік «розсікав» на катері, адже територію цієї країни омивають аж п'ять морів — Егейське, Фракійське, Іонічне, Середземне і Критське.




Ейфелева вежа, Єлисейським поля, Лувр, Нотр-Дам де Парі — це, і далеко не усе, про Париж, вулицями якого ходила луцька ведуча Наталка Войтович. На згадку про поїздку у «Місто вогнів», жінка опублікувала світлину неподалік одного з найвідоміших паризьких монументів та символів — Тріумфальної арки.




Журналістка Тетяна Грішина потішила світлиною неподалік села Кваси (Рахівський район, Івано-Франківська область), а також за кількасот метрів від вершини Монблан, що на кордоні Франції та Італії, і вважається найвищою точкою Західної Європи. Такі різні місця, але однаково красиві.




Анна Данильчук — проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами у СНУ імені Лесі Українки — також потішила «українськими прекрасностями». Разом із чоловіком жінка побувала й у місті на Дунаї, столиці Угорщини Будапешті.




На півночі Італії, поблизу озера Комо, яке знаходиться біля підніжжя Альп, побував луцький ресторатор Андрій Котищук. Напрочуд мальовнича місцина, біля якої є численні місця туризму й відпочинку.



Країну смачної піци, пасти, оливок і сонячного настрою обрала й артистка Тетяна Ціхоцька. Щорічно Італію відвідують близько 50 мільйонів туристів з усього світу. Тому саме туризм — одна з пріоритетних галузей економіки республіки.





Цікаві мандрівки, захоплюючі враження, які дають нам позититивні емоції та натхнення на щодень, — дуже важливі в житті кожної людини. Відкривати нове — варто. Це приносить користь всякій особистості. «І чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь...» — не забувайте слова Шевченка, подорожуйте і будьте щасливими!


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].



0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter