На волинському фестивалі розкажуть про сексуальні традиції українців

19 Липня 2017
На фестивалі «КНЯЖИЙ» буде вогняне шоу, цікаві розмови журналістами, літераторами та етнологами та три фотозони для фіксування приємних вражень.

Фестиваль відбудеться 19-20 серпня у парку села Заріччя (поблизу міста Володимир-Волинський).

До слова, на території фестивалю діятимуть декілька сцен: музична (гурти «Тартак» і «Карна» та десяток інших) і літературна (спеціальні гості - пистменники Любко Дереш, Павло Коробчук та ін.). Також – буде можливість поплавати на вузьких довгих човниках і побачити демонстраційне кінне шоу. Діти розважатимуться у спеціальному розважальному містечку, а для гостей міста відбудуться екскурсії.

У суботу, 19-го серпня, в перший день фестивалю, під час гутірок українська письменниця та фольклорист Ірина Ігнатенко розповість про тілесність та сексуальність у традиційній культурі українців.Так, український письменник, журналіст, ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на українському телеканалі ZIK Остап Дроздов буде гостем гутірок фестивалю «КНЯЖИЙ». Розмова з журналістом відбудеться у неділю, 20-го серпня, у другий день заходу.Для того, аби враження гостей фестивалю були неймовірними, магію вогню презентує театр вогню "FIRE DANCE". Аби емоції та цікаві моменти з проведення заходу залишилися не тільки в пам’яті, і й на знімках, на території «КНЯЖОГО» діятимуть три фотозони.

Нагадуємо, захід пройде у безалкогольному форматі. Квитки, вартістю 20 гривень, можна буде придбати власне у дні проведення фестивалю – 19-го та 20-го серпня.

Більше новинок дізнавайтеся тут, а також, в соцмережі Instagram та на сайті.
0

Читати ще

Коментарі

Босоногій мальчуґан

Арктіка приїде?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter