​На Волині відновлюють найбільший студентський фестиваль

18 Травня 2016
Після річної перерви на Волині відновлюють проведення найбільшого студентського фестивалю «Студентська республіка».

З 27 по 29 травня на базі дитячого оздоровчого табору «Сонячний» (с. Гаразджа Луцького району) відбудеться десятий регіональний етап фестивалю «Студентська республіка – 2016».

Організаторами регіонального етапу фестивалю є Молодіжна громадська організація «Студентська республіка», «Студентська Рада Волині» та громадська організація «ВОЛФЕСТ». Захід відбудеться за підтримки управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

Фестиваль передбачає організацію студентського наметового містечка за участі представників найбільших навчальних закладів Волині, проведення семінарів і тренінгів для активістів студентського самоврядування, ігрових змагань, конкурсів, різноманітних інтелектуальних та спортивних турнірів, а також інших суб-фестивалів. Головною подією фестивалю стануть вибори «студентського мера» та депутатів «студентського парламенту», які представлятимуть Волинь у фінальному етапі фестивалю.Організатори розповідають, що студенти з навчальних закладів активно долучаються і готуються до участі у фестивалі. Вже зареєстровано близько десяти навчальних закладів.

На фестивалі відбудеться і відбір до ювілейного конкурсу краси «Перша леді Волині 2016», який відбудеться в Луцьку на День молоді. Більше 20 представниць навчальних закладів позмагаються за право взяти участі в фіналі конкурсу.

Відкриття фестивалю 27 травня, о 13:00.

Контактна особа – Неля Жиговець, голова «Студентської ради Волині» (тел. 0667742143).
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter