Як волинська молодь «двіжувала» на «Студентській республіці 2019». ФОТО

06 Червня 2019

Фото: Макс ТАРКІВСЬКИЙ

На Волині вкотре відбувся фестиваль «Студентська республіка 2019»! На захід з'їхалося десять команд із навчальних закладів Луцька, Володимира-Волинського, Ківерець та Ковеля. Команди змагалися у спортивних та інтелектуальних конкурсах, танцювальному батлі, оформлювали та представляли наметові містечка тощо.


Також учасники відвідували цікаві тренінги та «запалювали» дискотеках. Неочікуваною подією на фестивалі стало освідчення президента Студреспубліки Віталія Сніжка своїй коханій Христині Волошиній, на яке вона відповіла «так».


За підсумками конкурсів переможцем фестивалю стала команда Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, яка набрала 201 бал. Друге місце розділили команди Луцького педагогічного коледжу та команда студради Луцького національного технічного університету, які отримали по 200 балів. Третє місце посіла команда Ківерцівського медичного коледжу з загальною кількістю балів 196. Також на фестивалі учасники обрали Студентського мера. Ним став представник команди профкому ЛНТУ Владислав Літкович.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter