• банер чікос

На «Тигресі» зустріли демобілізованих працівників з народним артистом

22 Травня 2015
Корпорація «Тигрес» влаштувала пишні урочистості з нагоди повернення з передової своїх колег. Троє працівників, які рік відслужили у Збройних силах України, побували у найгарячіших точках протистояння, повернуться на свої робочі місця.

28-річний Антон Жалнін до мобілізації працював водієм. Отримав поранення у Латугіно. На рік старший від нього Ігор Ковтун був поранений під Іловайськом. Він повернеться на посаду комірника складу. 30-річний Олег Кобилинський, менеджер зі збуту, за час служби здобув офіцерське звання майора. Воїнам регулярно допомагали колеги коштами.


Президент корпорації Сергій Падука звернувся до присутніх:

«Я не назву те, що спіткало Україну – АТО. Ні, це війна. Вона торкнулася кожного з нас. Цих трьох чоловіків я не вважаю за підлеглих, адже вони – воїни. Я прийшов сюди з відчуттям незмірної вдячності».


Весь колектив зібрався, щоб привітати хлопців з поверненням. Подарунком для всіх присутніх стала концертна програма народного артиста України Василя Чепелюка.

«Приємно, що приватне підприємництво людяними вчинками розвінчує радянські стереотипи. Ця акція – доказ того, що люди здатні до самоорганізації, взаємодії, поваги та вдячності», - зауважив митець.

Дирекція «Тигресу» подбала, щоб військові отримали подяки і премії, а їхні сім’ї – квіти, матеріальну допомогу і, звичайно, м’які іграшки власного виробництва.

0

Читати ще

Коментарі

працівниця

Шарашкіна кантора, а не

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter