На факультеті волинського вишу встановили міні-ліжка

11 Листопада 2016
Автор: Софія ГУДИЧ

Відтепер, коли студентів факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки запитують, де вони будуть під час перерви, то у відповідь лунає не звичне «в їдалці», а модне «на коворкінгу». То що воно таке і як опинилося в університеті?

«Коворкінг – це такий робочий простір, де панує продуктивна атмосфера, в якій хочеться працювати, творити та спілкуватись з однодумцями». Такий простір з’явився на факультеті філології та журналістики. Над ідеєю працювали громадська організація ЦВОК, студенти та викладачі факультету. Коворкінг постійно доповнюється пледами та подушками.

Студенти охоче розміщуються на сидіннях, що нагадують міні-ліжка. Вони створені з палет. Також молодь залюбки читає книги на підвіконні. Виглядає це дуже затишно і креативно. Викладач історії Василь Пришляк про коворкінг сказав: «Дуже добре, що таке є. Книжки є чудові, мені хочеться кілька прочитати. А ще, в разі необхідності, можна й переночувати тут».

Декан факультету Юрій Громик всіляко підтримує такі креативні втілення, тому завзято захищав ідею створення креативного простору, попри те, що не всім вона була до вподоби. Він і сам з радістю долучився до оформлення.

На перервах важко знайти вільне місце на таких хенд-мейд диванчиках. Першокурсниця-журналістка Тетяна ділиться з нами своїми враженнями: «Круто, що сюди тягне вай-фай, тут можна розслабитися, а можна навпаки продуктивно попрацювати, мені дуже подобається».

Особливо «просунуті» викладачі вже провели в зоні креативного простору неформальні пари. Ірина Левчук влаштувала тут пару-тренінг в поєднанні з чаюванням. Студенти були справді в захваті.

Відгуки задоволеної молоді можна читати в соцмережах:






ЦВОК обіцяє проводити багато зустрічей та тренінгів у зоні креативу. Певно, приклад таки візьмуть ще й інші факультети чи й виші, бо воно того варте.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter