«Місцеві газети, сайти і радіо мають майбутнє», – Андрій Куликов на форумі у Луцьку

02 Жовтня 2016
Голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов на «West Media Forum» розповів про те, чому брехня вбиває і як можна врятувати країну від ворожої пропаганди.

Андрій Куликов – журналіст, редактор, радіоведучий, телеведучий, медіа-експерт та медіа-тренер. Свою журналістську діяльність розпочав у 1979 у київській газеті «News from Ukraine», де працював 13 років. Українським телеглядачам Андрій Куликов найбільше запам’ятався, як ведучий програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV. У 2013 році він став одним із співзасновників «Громадського радіо», розвитку якого наразі і приділяє увагу як голова правління.

Район.Луцьк зібрав для вас найцікавіші цитати спікера на WEST MEDIA FORUM.

***

Місія журналістики…ми любимо такі слова. Ведімо мову про функцію журналістики. Ми не рятуємо світ, а виконуємо суспільну роботу.

***

Людина часто-густо має такі способи перевірити правда чи неправда, про які вона навіть не підозрює.

***

Чому у нас час від часу виникають заклики, що під час війни не можна критикувати владу, бо це грає на руку ворогу? Чому ми так не довіряємо одні одному і вважаємо, що окрім заборони, нас ніщо від ворожої пропаганди не врятує? Ми вимкнули кілька десятків російських телеканалів і вирішили, що все…А кабель залишився, супутник залишився, а головне досі не запропонували якісного українського продукту, який би привабив аудиторію. Себто зіграв би на позитиві, а не на відторгненні чужої продукції.***

Брехня вбиває…вона вбиває віру у власні сили, але не вбиває знання, бо знання вбивають брехню… Вірити – це добре, але сліпа віра – це сліпа віра. Треба знати і будувати свої дії на розрахунку того, що ти можеш зробити.

***

Кінематограф оговтався, правда, український не оговтався, але йому і не було від чого оговтуватися, бо його як такого не існувало.
***

Ми маємо орієнтуватися на аудиторію. Українська аудиторія – розумна, освічена, нетерпляча, скептична. Але послідовна пропозиція якісного продукту здатна її привабити.***

Ті картини, які ми часто-густо собі малюємо – це теж є брехня і брехня вбиває, а правда рятує життя.

***

Я вважаю, що місцеві газети, сайти і радіо мають майбутнє. Особливо раджу звернути увагу на радіо – легко робиться, дешево, навчити людей працювати нескладно. І це дуже демократично, демократичніше навіть за інтернет.

***

Часто усе так швидко змінюється, і ми не усвідомлюємо,що ці зміни – це по-суті повтор того, що ми уже проходили.

***

Найголовніше треба ставити на початок. І тому на початок цієї розмови я поставив «брехня вбиває». І навіть якби встиг сказати лише цих два слова, вважав би, що великою частиною моя функція тут виконана.

***

Слухайте! Думайте!


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter