Львівські волонтери презентують у Луцьку програму наставництва для діток героїв АТО

06 Жовтня 2017
У Луцьку презентують програму наставництва “Старший брат” благодійної організації “Львівська освітня фундація”.

Презентація відбудеться у суботу, 7 жовтня, о 15.30 год у приміщенні Молодіжного центру Волині (адреса: м.Луцьк, Градний узвіз, 5).

Презентація має на меті познайомити молодь Волині із діяльністю програми, її завданнями та основними форматами. Присутніми на презентації будуть керівник програми Маріанна Білик та координатор Дзвінка Стецуняк. Лучани зможуть детальніше ознайомитися із заходами програми, умовами участі та можливостями як для дитини, так і для волонтера.

Захід відбуватиметься за сприяння ініціативи “Меценати для солдата” - основного партнера програми “Старший брат” на Волині та у рамках спільного заходу “Осінній вікенд “Старшого брата” у Луцьку”.Для довідки: Програма “Старший брат” - наставництво для діток героїв АТО” в Україні працює з 2014 року. На сьогодні у програмі залучено 70 наставників та 70 діток героїв АТО. Формат програми передбачає регулярні спільні заходи дитинки героя та наставника задля їхнього розвитку та навчання. Програма є міні-ґрантовою, тобто наставнику покриваються витрати на матеріали, що необхідні для роботи з дитиною протягом року. Основна мета програми: створити умови для повноцінного дозвілля та освіти дитини, яка втратила батька у війні на Сході України.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter