Луцький священик надає послуги через інтернет

13 Вересня 2016
Тепер лучани можуть замовити молебень чи подати записки з іменами «За здоров’я» чи «За упокій» не виходячи із дому, в сучасному режимі он-лайн.

«Слава Ісусу Христу! Хочу дізнатися, хто з моїх фейсбук-друзів ходить у луцький Свято-Троїцький кафедральний собор, де я служу священиком. Як щодо Вас?», – таке повідомлення у соцмережі все частіше отримують луцькі віряни від отця Віталія Собка.Після схвальної відповіді за питання священик надає важливу інформацію для вірян зі щільним робочим графіком або іншими поважними причинами, що не дозволяють прийти до храму особисто.

«Візьміть, будь ласка, до уваги, що Консультація священика луцького собору відкрила нові можливості у випадках, коли Ви з поважних причин не маєте змоги прийти в храм особисто, але потребуєте духовної підтримки священика та молитви соборної громади», – розповідає отець Віталій.

Так, через приватне повідомлення на сторінці консультації можна подати записки з іменами «За здоров’я» і «За упокій», звернутися до священика з проханням відправити молебень за недужих, молебень за подорожніх, молебень на закликання помочі Святого Духа перед початком усякого доброго діла, подячний молебень, панахиду тощо.Сторінка «Консультація священика луцького собору» функціонує вже майже рік, але нещодавно священик взявся сам розсилати своїм фб-друзям інформацію про неї, що збільшило кількість учасників до 868 людей.Багатьом лучанам така ініціатива до вподоби, про це активно пишуть у коментарях на сторінці священика. Також, часто ставлять питання про точну годину початку Літургії, підготовку до сповіді, хрестин та оперативно отримують відповіді.До слова, пожертви за подання записок і відправу богослужінь можна переказати через цю ж сторінку, в який спосіб це зробити священик радить запитувати у приватних повідомленнях.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]


0

Читати ще

Коментарі

Олег

ідея хороша але не прозора.

АС

А на пряму з Богом можна по

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter