Луцький політик розповів, як вчився в школі

12 Лютого 2016
Шкільні роки завжди згадуються з трепетом та якоюсь особливою добротою. Більшість однокласників, на жаль, втрачають зв’язки після школи, однак є й такі, які зустрічаються ледве не щороку. Такими друзями-однокласниками пишається луцький політик Сергій Кудрявцев. Про секрети шкільної дружки, оцінки та товаришів свободівець поділився з «Таблоїдом Волині».

Закінчив Сергій Кудрявцев школу № 1 міста Луцька 28 років тому (у 1988 році). У школі навчався майже на п’ятірки, мав кілька четвірок, тому медалістом не став. Однак, досі спілкується з учителями, які, за традицією, вже і його доньок вчили. А оскільки школа знаходиться в центрі Луцька, тому й випадковими перехожими часто трапляються старі добрі вчителі, які біжать на свою одвічну роботу.

[caption]
Цьогорічна зустріч з однокласниками[/caption]

З однокласниками теж «пересікається» частенько, то випадково, то на каву-чай гукають один одного. Місто ж маленьке. А з де-ким вдалось не тільки навік подружитись, а й породичатись – серед однокласників є навіть кум Сергія.

Повноцінні зустрічі організовують практично щороку. Зазвичай обирають тихі місця без музики, щоб можна було спокійно поспілкуватись.«Коли зустрічаємось, час проходить дуже швидко. Згадуємо дитячі історії, шкільні приколи, хто кому подобався… – ділиться політик. – Бо коли люди близькі за духом, розумінням та поглядами, вони щиро відгукуються на запрошення зустрітись та часто допомагають та підтримують».


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter