Луцьким красуням подарували «День краси»

04 Лютого 2016
Як перетворити звичайну суботу на день жіночності і краси знають луцькі красуні та директор модельного агентства «Панна» Анна Басманова-Тріль. Вже не вперше луцька модель організовує «День краси» для лучанок, охочих попіклуватись своєю зовнішністю.

Цього разу на Beauty day завітала ще й головна редакторка Інформаційного агентства «Волинські новини» Альона Трохимчук, яка отримала на день народження подарунковий сертифікат.



Дічата пройшли традиційні етапи створення краси: візаж від Тетяни Лукашик, урок дефіле від Ані Басманової-Тріль та фотосесію Олександра Паньковця. Крім того, на них чекав сюрприз – серія процедур для «оксамитових ручок».




Завершилось все ще з більшою приємністю – громадський діяч та «Людина року» Волині-2015 Володимир Павлік завітав подарувати панянкам квіти.



Наступний «День краси» планують на 13 лютого, напередодні Дня святого Валентина. Організатори обіцяють купу сюрпризів і цього разу. То ж, чоловіки, тепер ви знаєте, що подарувати своїм красуням до дня всіх закоханих:)
0

Читати ще

Коментарі

Лучанка

Жуть

Місцевий

А у Луцьку гарні дівчата!

Стас

А ви, Лучанка, певно,

Яна

та не звертайте уваги - як же

Real cc

А хто знає, хто та мадам у

Ольга

це Ви про себе в голосна всю

Лучанин

Думаю, організатори мають

Skiper12

НЕ ВАЖНІ БАБИ.

Ліля

Я знаю,це дружина моо брата

Ти

Ольга хвора?то полікуйся,

БАБИ

сам покажись

Ольга

Говорю що хочу, а ти не лізь,

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter