Луцька молодь обмінювалась досвідом у Луганську та Краматорську

21 Січня 2016
Четверо активістів з луцька їздили навчати активних жителів Слов’янська та Краматорська написанню проектних заявок, ведення безконфліктного діалогу та роботі в команді над проектами соціальної дії. Поїздка відбулась у рамках Всеукраїнського Марафону Активних Громадян, що є частиною однойменної програми Британської Ради в Україні «Активні Громадяни» (Active Citizens). Марафон проходив з 15-17 січня у 30 містах України проходив

«Мета марафону: дати поштовх новій хвилі проектів соціальної дії. Активізувати діалог між різними регіонами України. Надати сприяння сходу України шляхом залучення партнерських організацій з найактивніших регіонів, таких як, Волинь. Охоплення нових аудиторій, робота з місцевими активістами міст та з сільської місцевості», – каже менеджер проекту Віталій Тихонович.

«Під час трьохденної поїздки ми зруйнували стереотипи, які у нас були коли ми тільки виїжджали з Луцька. Я радий, що молодь Краматорська мега-активна і їхні настрої проукраїнські, – позповідає розповідає учасник марафону Андрій Мошковський. – Під час нашого перебування у Краматорську у вільний від тренінгів час, ми з Оксаною Баглай знімали соціальний експеримент. Його мета – вияснити, скільки людей зверне увагу на людину, якій стало зле. І попри епідемію грипу у їхньому місті, люди підходили, пропонували допомогу, намагались викликати швидку, бігали в магазин за водою і в аптеки за ліками – стереотип про байдужість зруйнований остаточно, я переконався на власному досвіді. Хочеться подякувати усім хто організував цей марафон, оскільки дуже добре, що Британська Рада запускає такі програми для громадян України різної вікової категорії і цим дає поштовх для самих учасників, руйнує стереотипи та об’єднує нас»

Ірина Полєтуха та Марія Салаган також побували в Слов’янську.

«Можливість познайомитись з молоддю міста Слов'янськ була для мене черговим викликом програми Британської Ради. Робота з активістами допомогла позбутись ряду стереотипів щодо мовних, культурних аспектів життя в Донецькій області. Бачення соціальних проблем та ідеї проектів цілком актуальні в наших учасників», – ділиться своїми враженнями від поїздки Ірина.











0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter