​Луцьк об’єднав молодь із 50 країн світу

07 Листопада 2017
Кожного дня світ усе більше глобалізується, потрохи стираються уявні межі та кордони між представниками різних національностей. У Луцьку ж 5 листопада відбувся захід, який об’єднав молодь з України, США, Нігерії, Гани та Намібії.

Учасники «CULTUREfest», яких було понад 50, ділилися своїми думками і просто весело проводили час. Мовою фестивалю була англійська.





Одразу після реєстрації відбулося знайомство. Усім учасникам видали аркуш з переліком різних фактів, на кожен з яких потрібно було знайти нову людину. За допомогою такої вправи організатори хотіли, щоб учасники почувалися комфортно в компанії один одного ще до офіційного початку заходу.

Після того були сформовані 4 команди. Їх очолювали Allison Stoner, волонтер Корпусу миру, Уляна Кашепа, Юля Піскорська та Оля Жакунець, представники проекту «EnglishOK». Важливою складовою були ігри: одна з них, наприклад, «Тематичні сценки», в який кожен учасник був якимось предметом, скажімо, ножицями чи деревом, і зі своєю командою складав історію з певною мораллю.





Спостерігати за цим було дійсно весело, бо команди виявилися дуже креативними в підході до завдання. Наступною вправою стало висвітлення та спростування стереотипів, які сформувалися про країни, звідки вони походять. Наприклад, представники Намібії розповіли, що вони розмовляють англійською, але насправді в них близько 20 мов, як і племен.

Ведучим форуму був Антон Гніздюк, який виголошував вступне слово та координував учасників.

Після ситного обіду, який забезпечила піцерія «Solo», учасникам усім разом запропонували гру «Чу-ва-чі», на якій вони відпочили та повеселилися.




Наступна вправа називалася «No hate speech». Це єдине завдання, де учасники зневажали етикет та норми поведінки. Суть полягала у тому, що кожен одягав на себе певну маску, був тим, ким не є насправді, хоча і не знав про це. Тобто, на спині в людей кріпилися папірці, на яких був опис людини із соціальним стереотипом. Наприклад, сантехнік, мати двох дітей або той, хто весь час грає у комп’ютерні ігри. Кожен повинен був вказати недоліки тієї чи іншої людини, а вона мусила відгадати, ким вона є.

Наприкінці, за традицією учасники зробили групові фото, селфі та пообіймалися один з одним.

Проект реалізували за підтримки програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні та СГО «Молодіжна платформа».



0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter