Лучанин прокоментував популярні міфи про байкерів

14 Вересня 2016
Текст: Олеся СИТНИЧЕНКО

«Чотири колеса везуть тіло, а два – душу», – так вважає луцький байкер Олександр Гришко. Чоловік спочатку вельми боявся мотоциклів, але із певними подіями в житті уявлення про них кардинально змінилося.

Викликали у нього великий інтерес до цієї сфери знайомства із неординарними людьми і цікавість до побудови та різноманітних моделей байків. Пізніше він знайшов однодумців і почав подорожувати Україною. Відколи він сів за кермо і вирушив, його захоплення переросло у дещо більше – у сенс всього життя.

Активний та цілеспрямований, Олександр Гришко почав створювати різноманітні неформальні байкерські організації. Тепер же, під псевдонімом Алекс, обіймає посаду віце-президента байкерського клубу WESTERN BIKERS MC LUTSK.«Таблоїд Волині» поспілкувався із Алексом, який повністю розвіяв або ж підтвердив міфи про те, чим насправді займаються справжні байкери.

1. Байкери спілкуються тільки із однодумцями на основі спільних уподобань - мотоциклів.

Після подорожей по всьому світу Алекс запевняє: коли у тебе мотоцикл в руках – твоє спілкування необмежене. Коло людей, з якими доводиться спілкуватися, – надзвичайно широке, різні люди – різні теми.

2. Байкери багато випивають.

У цьому питанні вони – як і звичайні люди. Наприклад, із відкриттям певних подій, байкери приїжджають із усієї країни. Цікаве спілкування, взаєморозуміння, спільні захоплення – гарно проведений день.

3. Такі люди небезпечні: влаштовують крадіжки, торгують наркотиками, зброєю.

Алекс повністю заперечує таке твердження, каже, це стереотип із американських фільмів.

4. Завжди мають дружину чи дівчину, багато шанувальниць.

Звичайно, мають, адже з байкерами завжди цікаво. Байк – цікава «іграшка» для дівчат.

5. Часто влаштовують гулянки.

Так, це ж весело. Проїхати тисячу кілометрів, побачитися із хорошим товаришем, зустрітись з давніми друзями з інших міст чи країн, чому б ні?

6. Обожнюють привертати до себе увагу.

Звичайно! Коли їдеш з добре відшліфованим мотоциклом, увага на тобі.

7. Не визнають автомобілів.

«У мене є декілька автомобілів, та й в товаришів є. Вони люблять копирсатися в деталях. До речі, усі вони мають декілька професій, не тільки їздять на байках», - розповів байкер Олександр Гришко.

8. Бандана, окуляри, шкіряна жилетка і т.д. – постійний одяг байкера.

Є ті, хто й досі так думає. Але насправді кожен має свій індивідуальний стиль. На мотоциклі усі виглядають, як байкери, а в житті - не завжди.

9. У негоду байкер сидить вдома.

Якщо йому кудись треба – він їде. Завжди при собі має дощовик, чохол для мотоцикла і т.д. І, до слова, якщо спека – на мотоциклі ніколи не перегріваєшся.

10. Мотоцикл не перевозить багаж.

Це не зовсім міф. Деякі байки, справді, не призначені для багажу, але є такі, що перевозять все необхідне.

***

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter