Лучани зможуть переглянути лекції про лідерство

20 Липня 2017
У неділю, 23 липня, о 19:00 лучани та гості міста мають можливість завітати на дискусійний клуб від проекту «Empowered», що пройде в антикафе «Innerspace» (вул. Паркова, 5). Кожен охочий зможе долучитися до перегляду TED-Talks конференцій та їх подальшого обговорення.

Проект «Empowered» створений для того, щоб молодь віком від 15 до 28 років могла розвивати свій лідерський потенціал. Кожен захід надає учасникам певні інструменти, щоб вони могли вдосконалити свої лідерські навички та могли використовувати їх у повсякденному житті.

Одним з завдань проекту є перегляд TED-Talks (публічних лекцій на масову аудиторію, які записані на відео) для того щоб збільшити кількість матеріалів українською мовою та їх систематизація на єдиній онлайн-платформі.

Учасники заходу будуть дивитися декілька відео, обговорювати їх, а також виконувати пов'язані з відео завдання для того щоб отримати всебічне розуміння своїх лідерських можливостей.

Захід безкоштовний, але для участі потрібно зареєструватися

Телефон контактної особи: 066 526 16 31 (Юлія)

*Проект здійснюється за підтримки ГО «Молодіжний Центр Волині» та Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.


0

Читати ще

Коментарі

Голубчик Михайло Григорович

Маю бажання зарєструватись

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter