У ВНУ вручили сертифікати учасникам семінару про лідерство

03 Жовтня 2021

У навчальному корпусі D факультету історії, політології та національної безпеки ВНУ ім. Лесі Українки нагородили учасників семінару «Трансформація українського суспільства шляхом відповідального етичного лідерства та боротьби з корупцією».

Сумлінних учасників семінару нагородили подякою – сертифікатами міжнародного зразка. Подія відбулася за участю Голови Правління Волинської обласної організації Товариства «Знання» України Янчук Ірини Анатоліївни та заступника декана факультету з виховної роботи, старшого викладача кафедри політології та державного управління Літковця Тараса Миколайовича.

Нагадаємо, Всеукраїнська громадська організація Товариство «Знання» України разом з партнерами INTERNATIONAL PUBLIC ORGANIZATION “INTERNATIONAL PROJECTS” POINTMAN LEADERSHIP INSTITUTE Switzerland, за підтримки Луцької міської ради влаштували безкоштовне навчання – онлайн-семінар «Трансформація українського суспільства шляхом відповідального етичного лідерства та боротьби з корупцією».

Метою семінару було розкрити для слухачів теоретичні засади відповідального етичного лідерства та сформувати у них відповідні компетенції для трансформації українського суспільства шляхом відповідального етичного лідерства на основі реалізації Творчого Задуму Творця.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter