Лучани вилізли на «Драбину»

25 Жовтня 2017
Нещодавно лучани були свідками раніше не баченого у Луцьку перформансу.

На Театральному майдані зустрілись люди, які хотіли чимось поділитися. Вони вилазили на драбину, щоб їх почули. Власне, «Драбиною» називається мистецький проект, організаторами якого стали команда луцького осередку ВМГО “ФРІ” спільно з учасниками проекту Exploresion.
Протягом дня в Луцьку трималася похмура погода, але це не завадило людям прийти і навпаки створило потрібну атмосферу. Як тільки на драбину хтось піднімався, усі інші замовкали. Це було різноманіття жанрів: читали вірші, проводили stand up, показували театральні дійства, розповідали казки та співали.

За півтори години учасники та глядачі пережили море емоцій.
«Драбина» не стояла на місці, а рухалася за визначеним маршрутом. Після Театрального майдану дійство переміщалось по вулиці Лесі Українки. Вилазити на драбину, знімати звичну маску, заявляти про себе можна було на кожній локації і не важливо, скільки тобі років, школяр ти чи актор театру. Після виступу сміливцю не тільки аплодували, а й вручали солодкий подарунок від спонсора проекту ТМ Laki.

«Насправді, атмосферу, яка там панувала, словами передати важко. Ледь помітне тремтіння рук під час виступу, натхненні очі, які вловлюють кожен рух, дружні усмішки, туман, який починав закутувати Луцьк у свої обійми і листя, яке повільно опадало на плечі. Це хочеться пережити ще раз, хочеться вкотре передивитись відео, послухати, як говорять душі інших людей», - розповіла одна з організаторок дійства, голова Луцького осередку ВМГО «ФРІ» Катерина Білохвіст.
0

Читати ще

Коментарі

Володька

Позичте стрімянку! Тра

Митець

Чергове збіговисько дибілів.

Ти

сам дИбіл! що, хай краще по

Митець

В шайбу оновлену біжи,

Ерато

А в отого гарного юнака в

єсєнін

куди мені до голожопого

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter