Лучани стали кращими ловцями коропів в Україні

13 Липня 2015
Команда «Рибальська жилка» із Луцька стала переможцем всеукраїнського турніру із спортивної ловлі коропа «ROCKETCARP-2015». Змагання тривали протягом 7-12 липня на водосховищі у селі Кричевичі Ковельського району.

За звання кращого ловця коропа змагалося 16 команд, серед яких – волиняни, а також рибалки зі Львова, Рівного, Кам’янця-Подільського, Києва та Одеси. Кожна команда складалася із двох-трьох учасників і мала право користуватися не більше, як чотирма вудками.

Переможця визначали за результатом 99-годинної безперервної ловлі. Заліковою вважалася не вся риба, а лише коропи та білі амури вагою від 1,5 кг.

Найбільше риби – понад 112 кг зловила команда «Рибальська жилка» із Луцька, в якій рибалили Сергій Кравчук та Вадим Величко. Загалом вони впіймали 24 рибини.

[caption]
Переможці турніру «ROCKETCARP-2015» – команда «Рибальська жилка» (м. Луцьк)[/caption]

Другий результат – у київських «Корчагінців» (Максим Кожух і Сергій Зайчук): 99,5 кг та 23 рибин.

[caption]
Друге місце здобула команда «Корчагінці» (м. Київ)[/caption]

Третє місце зайняла команда «ТехноКарп» (м. Львів – м. Рівне, Тарас Трескот, Дмитро Таргонський): 98,2 кг та 25 рибин.

[caption]
Третє місце – у команди «ТехноКарп» (м. Львів – м. Рівне)[/caption]

Загалом під час турніру учасники зловили 760 кг риби.

«Як і належить спортивній риболовлі, усю зловлену рибу учасники випускали назад у водойму, – розповів представник Федерації риболовного спорту Волинської області Олександр Ліпський. – Протягом доби тричі відбувалося зважування і як тільки фіксували результат, улов відпускали».

Крім того, визначали найбільшу впійману на змаганнях рибу. Коропа вагою понад 12 кг впіймали «Корчагінці» на другу добу змагань.

[caption]
Найбільший улов турніру – 12-кілограмовий короп[/caption]

Престижний рибоводний турнір «ROCKETCARP» вперше відбувався на Волині. Організатори впевнені, що справилися із належною підготовкою. «Усі учасники дуже задоволені. У цьому також нам допомогли місцеві мешканці, які дуже уважно поставилися до нашого заходу. Вони постійно приносили їжу, і додому рибалки поїхали із волинськими ягодами та грибами», – розповів Олександр Ліпський.

[caption]
"Корчагінець" в засаді[/caption]

[caption]
Команда "Леви" упіймала коропа вагою 9 кг[/caption]

[caption]
Команда "ТехноКарп", ранкове зважування четвертої доби[/caption]


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter