Лучани склали з лампадок велетенського скорботного хреста

27 Листопада 2016
На Замковій площі свічечками та лампадками, скорботними композиціями із колосків пшениці виклали символічний хрест. Таку акцію організували у пам’ять жертв трагедії Голодомору у суботу, 26 липня.

Після відкриття пам’ятника Християнському милосердю волинян, які рятували від голоду біженців із потерпілих регіонів України, на території Хресто-Воздвиженського храму, лучани на чолі з керівництвом області вирушили до Замкової площі, аби взяти участь у акції «Запали свічку».

Тут же панахиду за померлими від Голодоморів відслужило духовенство Української Православної Церкви Київського патріархату на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter