Лучани шукали другу половинку та допомагали хворим діткам

22 Березня 2015
Друга зустріч в рамках акції «Швидкі побачення» відбулась 20 березня у Луцьку, - пишуть "Волинські новини".

Організатори «Швидких побачень» Ірина Баран та Віктор Марчак вдруге спробували влаштувати особисте життя лучан та допомогти малюкам, які хворіють на рак. Усі учасники жертвували певну суму для БФ «СТОПРАК».У кав’ярні «Друзі Forever» зібралось десять самотніх хлопців та дівчат у пошуках щастя. Формат таких побачень передбачає можливість швидкого знайомства та спілкування з особами протилежної статі. Якщо хтось комусь припав до душі, то вони можуть продовжити вечір разом.

Під час зустрічі за столами сиділи хлопці та дівчата. Кожні десять хвилин лунав дзвоник, який сповіщав про зміну співрозмовника. Хлопці пересідали за сусідні столики й розпочинали нові знайомства.

Забороненими темами під час побачень визначили проблеми війни, релігії та політики.

Також учасники заповнювали картки вподобань. Після завершення дійства організатори їх аналізують та надсилають контакти тим парам, чиї симпатії співпали.

Також «Друзі Forever» подарували усім учасникам картки на каву з побажанням, аби цей заклад вони відвідали уже в парі.Загалом, за вечір зібрали 1100 гривень, які витратять на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter