Лучанка потрапила у список найперспективніших моделей світу

04 Квітня 2017
14-річна лучанка Аліна Волошина потрапила у список найперспективніших моделей, що публікується на авторитетному у світі моди сайті models.com.

Про це пише «Волинь24».

«Тонка краса з правильним відтінком виклику – Аліна з українського міста Луцьк. Веснянки на обличчі роблять її образ особливо казковим, а тонко настроєний фокус – запорука досягнення успіху. Ми впевнені, що мрія Аліни досягти цього успіху в Парижі, незабаром стане реальністю», – написали про юну лучанку у розділі «Нові обличчя».

«Я люблю читати книги і малювати. Я не можу жити без музики і моєї улюбленої собаки. Одна з моїх пристрастей – подорожувати. Остання країна, яку я відвідала, була Домініканська Республіка. Париж – моя мрія. Я хотіла б наслідувати моду, стежити за розвитком молодих дизайнерів. Я надихаюся простотою», – розповіла про себе дівчина на сторінці найпрестижнішого модного сайту.

Аліна Волошина – вихованка модельної школи MZM Models.

«Аліна ще не має особливого досвіду. Працювала з нашими фотографами Ірою Мельник та Ольгою Сатіною. А ще брала участь в показі колекції одягу А.Тана на презентації нашого журналу MZM. Приємно, що світове визнання отримують не тільки наші досвідчені моделі, а й молоді дівчата», – прокоментувала директорка агентства Марина Занюк.
1

Читати ще

Коментарі

Z

Анорексична і конопата. Якщо

Комент

Веснушкі це навпаки гарно

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter