Успішно!

біхелсі

Лучанам розповіли, як стати успішними влогерами

29 та 30 квітня у приміщенні Молодіжного Центру Волині пройшла Школа влогінгу, де кожен охочий міг навчитись азам цієї сфери. Проект зібрав разом людей, які хочуть знімати якісні й цікаві відео.

Перший день Школи розпочався з лекції з ораторської майстерності від акторки Волинського академічного обласного театру ляльок – Юлії Тузової. Вона на прикладах показала учасникам Школи деякі прийоми ораторства та окремо зупинилась на значенні образу. Цікавою вправою стало те, коли кожен сідав перед аудиторією, а люди мали описати своє враження від людини коли вона мовчала і коли заговорила.

Продовжив день режисер анімаційної студії «Імаго» Леонід Тивонюк. Він розповів учасникам школи багато цікавинок зі сфери режисури та навчив азам цієї професії. Окрім того, Леонід провів декілька енерджайзерів на тімбілдінг, а також на практику отриманих навичок.

[img data=def]02_05_2017_86633092/auv4i4nu8fc.jpg[/img]

«Добре, коли люди хочуть навчатися, коли хочуть осягати те, що вони не розуміють, коли Вони шукають відповіді на запитання, хочуть покращити та поглибити свої знання. І взагалі дуже добре, що організували таку школу. Було б звісно краще, щоб ця школа існувала на постійній основі – знання можна було б отримати більш структуровані і глибокі,  тому що не можна розповісти за одне заняття всі аспекти й тонкощі професії.

Взагалі, поділитися знаннями, які сам колись отримав від своїх майстрів, – це дуже цікавий досвід. Ніколи не думав, що буду викладачем.  Можливо, колись, коли матиму більше досвіду, тоді займуся вихованням, але поки що мене цікавить практична сторона роботи. Для мене то воно трохи дивно – бути лектором... тому що я майже нічого не розуміюся на блогах. Трішки розуміюсь у режисурі, щоправда всі її основні закони працюють у будь-якій сфері використання цієї магічної професії. Буду радий, якщо знання, якими я поділився, стануть у пригоді учням Школи Влогінгу», – ділиться враженнями від свого досвіду лектора Леонід Тивонюк.

[img data=def]02_05_2017_86633092/p70429-134920_1-02.jpg[/img]

Завершальною лекцією першого дня стала розповідь про ази сценарного мистецтва від режисера студії «PravdaPro»Сергія Шараєвського. Чоловік розповів дуже багато про написання сценарію в цілому та про етапи його створення.

Другий день Школи влогінгу був присвячений операторській роботі та монтажу відео. Ці два блоки провів оператор студії 6A STUDIOНазарій Дубина. Лектор поділився з учасниками власним досвідом, розказав багато важливих аспектів при зйомці відео, а також на власних прикладах показав чимало цікавих операторський прийомів. Після цього аудиторія могла разом з Назарієм змонтувати декілька фрагментів відео, що допомогло учасникам навчитись азам цієї науки.

«Школа влогінгу була дуже насиченою та цікавою, я відкрила для себе багато нюансів, пов’язаних із написанням сценарію, режисурою та монтажем. Особливої уваги заслуговує перший тренінг з ораторського мистецтва, де кожен ділився думками щодо ідей для власного влогу. Ми отримували поради, на яких своїх сильних сторонах треба акцентувати увагу, щоб наші влоги були з родзинкою. Також тепер при перегляді фільмів та відео на youtube я дивлюся на них з погляду режисера та оператора, оскільки це теж важливо при створенні власних відео», – розповідає про Школу одна з учасниць Катерина Білохвіст.

[img data=def]02_05_2017_86633092/p70429-142233_1-01.jpg[/img]

Після завершення Школи учасники отримали сертифікати про участь у Школі від друкарні «Пундор», а також дізналися про умови конкурсу – зйомки власного відео на тему «Місто». Призами у цьому змаганні стануть цікавинки від Центру туристичної інформації Луцька та крутий сюрприз, про який організатори поки мовчать.

[img data=def]02_05_2017_86633092/p70430-094321-01.jpg[/img]
[img data=def]02_05_2017_86633092/p70430-103303-01.jpg[/img]