• банер чікос

​Лайфхак для волинян: як зробити скляні кулі, що здійснюють мрії

02 Січня 2018
Існує повір'я, що традиція прикрашати будинок скляними кулями, одним із еквівалентів яких є усім звичні гірлянди, походить від чаклунських практик.

Карпатський маг Роман Чорний розповідає, що форма, колір і наповнення магічного елементу декору завжди залежали від призначення такої прикраси. Наприклад, вважалося, що дзеркальні кулі відбивали світло новонародженого сонця, тим самим зберігаючи його в оселі.
Кулі наповнені певними інгредієнтами служили захисним амулетом, а якщо кулька була маленького розміру, її навіть могли носити на шиї як магічну прикрасу.

У сучасному мегаполісі варіацій створення такого диво-декору може бути безліч. Наприклад, можна зарядити позитивом та трохи декорувати свою улюблену ялинкову кульку, яка щороку висить на ялинці із самого дитинства, адже вона зберігає безліч заповітних бажань і надій.
Можна вибрати нову кульку певного кольору, зважаючи на бажаний результат: принести в будинок удачу разом з кулькою оранжевого кольору, розпалити пристрасть вишуканою червоною кулею, посприяти домашньому благополуччю зеленою чи подарувати затишок і сонце жовтою.

Прикрашання ялинки різнокольоровими дзеркальними кулями створить не тільки святкову атмосферу, але і дозволить милуватися чарівними відблисками світла, будуючи нові плани.
Крім того, не варто забувати, що магія найсильніша тоді, коли є внутрішнє натхнення, тому прекрасним заняттям у святкові новорічні ночі буде самостійне створення заповітної кулі.

Серед найпопулярніших варіантів: прозору скляну кулю, наповнену травами, камінням і корінням, відповідно до мети, яку ви в неї закладете. Така куля буде прекрасним оберегом, скринькою бажань чи подарунком для близької людини.
Також, варто експериментувати із формами, тематичним та магічним наповненням куль та поєднанням декору різного розміру, додаючи у кожен виріб власної енергії, натхнення та творчості.«Пам'ятайте, що створюючи диво в найпростіших речах, ми зберігаємо магію цього світу», – радять маги.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter