​Лайфхак для волинян: 5 способів загадати бажання у новорічну ніч

31 Грудня 2017
Новий рік – ідеальний час для формування списків бажань та загадування мрій.

В усьому світі існують тисячолітні традиції правильного озвучення своїх прагнень та очікувань на майбутнє кудись у простір. Італійці заради здійснення мрій із початком бою новорічних годинників намагаються з'їсти 12 виноградинок.

Німці вважають, що реалізації задумів сприяє стрибок, тому щойно починають бити годинники, всі члени сім'ї залізають на стільці, аби вискочити з останнім ударом у щасливе майбутнє. Болгари подарували світу неймовірно романтичну святкову традицію: із настанням нового року в квартирах і будинках гасять світло, а потім на дотик намагаються відшукати і поцілувати свого коханого або кохану.«Таблоїд Волині» за кілька годин до свята зібрав 5 цікавих способів заговорити успіх, привабити реалізацію мрій та одним оком заглянути у 2018 рік.

Спосіб 1. Лист у конвертіДля реалізації задуманого вам знадобиться червоний конверт – цей колір привертає до себе увагу добрих духів. У конверт потрібно буде помістити лист, в якому детально розписати цілі, досягнення яких є важливим для вас в Новому році. Написати листа потрібно у відокремленому, затишному місці незадовго до настання 12 години ночі. Писати варто із максимальною відвертістю, не обманюючи себе і сили Всесвіту.

Покладіть конверт із листом у кишеню, а коли почнуть бити куранти, візьміть його в руку і в найдрібніших деталях уявіть все, про що написали. Після новорічної ночі покладіть конвертик в затишне містечко, щоб відкрити перед настанням чергового року і переконатися у втіленні усіх планів.

Спосіб 2. 12 аркушівПісля новорічної ночі, коли основне бажання вже загадане, напишіть на маленьких аркушах 12 різних мрій та планів на наступний рік, а один аркуш залиште порожнім. Перемішайте їх та покладіть під свою подушку. Вранці, коли прокинетеся, дістаньте з-під подушки одну із записок. Те, що там буде написано, повинно буде здійснитися.

Спосіб 3. Горіння свічіМаги та екстрасенси радять загадувати бажання на вогонь, який здавна вважається потужною силою. Тож черговою можливість привабити щастя у дім є горіння свічі. Для здійснення бажань та закликання добробуту на рік варто знайти напередодні свята звичайну, невисоку і тонку свічу. Опівночі її запалюють, шепочуть заповітні побажання та мрії над полум’ям, залишаючи на всю магічну ніч на святковому столі. Якщо свічка горітиме до кінця вечора, то задумане неодмінно реалізується.

Спосіб 4. Побажання у простірАстрологи радять озвучувати бажання у простір. У хвилину, коли годинник проб’є 12 разів, варто відчинити вікно, кватирку або вийти на вулицю, проговорюючи вголос свої мрії, ніби відпускаючи їх у Всесвіт. Кажуть, особлива енергетика ночі, магія свята і внутрішня віра будуть сприяти швидшому здійсненню задуманого. Ймовірність виконання бажань посилиться, якщо ніч виявиться сніжною і вдасться упіймати на обличчя кілька сніжинок.

Спосіб 5. Заговорена водаВолинська травниця цілителька та фітотерапевт Валентина Стаховська радить не забувати і про чудодійну силу води, яка є частиною великого енергетичного Всесвіту.

Під дією енергетичних вібрацій, які відлунюють від людей, та енергії сподівання чогось нового вода набирає іншого сенсу. Саме тому ритуали з водою підходять і для новорічної ночі. Аби запрограмувати воду на здійснення мрій, варто написати бажання на записочці, скласти її вчетверо та покласти під прозору склянку із водою. Схилившись над склянкою, треба прошепотіти на воду написані бажання, а з останнім ударом новорічного годинника надпити води.

Воду, яка залишилася, варто випивати по ковтку щодня, доки бажання не реалізується. Якщо ж вода закінчиться швидше, ніж мрія втілиться, то можна наповнити склянку ще раз і повторити обряд.Звісно ж, яким би не був спосіб загадування бажань, головне у всьому процесі – міцна віра у те, що новий рік неодмінно буде щасливішим і успішнішим попереднього. З прийдешнім!0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter