Київська станція сплагіатила роботу луцького вуличного художника

24 Січня 2018
У Києві сплагіатили роботу луцького вуличного художника Андрія Калькова.

Таке припущення зробив сам художник на своїй сторінці у Facebook.

На станції столичного швидкісного трамвая, яку відремонтували нещодавно, використали оформлення, яке нагадує фірмові візерунки Калькова.

"Ставимо +плюс за станцію "Калькова" або -мінус за станцію "Польову") P.S. (робота не моя, відповідно, якщо ви вважаєте її плагіатом - ставте +, ні - мінус)", - запитав своїх підписників Андрій. Відповідно більшість підтримали його думку.

"Так, Андрій, дуже схоже на твій почерк", - відповідають користувачі соцмережі.


Нещодавно на станціях "Польова" і "Політехнічна" поміняли навіси на платформах та обладнали підсвітку. Переходи під станціями також відремонтували - плитку на стінах прикрасили наклейками з кольоровими візерунками, встановили нові лавочки. Для кожної станції вибрали особливий колір оформлення: "Політехнічну" зробили в червоних тонах, а "Польову" - в синіх.

Довідково: Андрій Кальков - український художник, стріт-артист. Працює переважно у стилях оп-арт та 8-біт. Стікери з картинами Андрія Калькова можна побачити ледь не в кожній маршрутці Луцька та на багатьох будівлях. Презентував першу виставку своїх картин із філософською назвою «Круговорот».
0

Читати ще

Коментарі

Саня

И где, блядь, фото станции?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter