«Крихітці» на луцькому фестивалі сподобалася твереза публіка

05 Серпня 2017
Виступ гурту «Крихітка» на сцені «Бандерштату» був дебютним. У перший день фестивалю група закрила Тиху сцену.

Солістка гурту Каша Сальцова поділилася враженнями із «Таблоїдом Волині».

«Ми не багато встигли подивитись, але мені здається, що дуже хороший фестиваль. Все добре організовано і місце хороше. Треба було, можливо. трошки більше рознести сцени, щоб зберегти атмосферу кожної, але позитивні враження однозначно», – стверджує співачка.«Крихітка» потішила слухачів своїми ліричними композиціями, прозвучали усім відомі «Вменеємен», «Монета», «Ало-Але», «Без імені», а під час пісні «Все, що тобі потрібно» з неба почав накрапати невеликий дощик , що додало виступу ще більшої атмосферності.

Сподобалося Каші Сальцовій і те, що фестиваль безалкогольний. Жартує, не часто побачиш перед собою на концертах декілька тисяч тверезих глядачів.«Коли погано граєш, то алкоголь допомагає більше сподобатись публіці. Сьогодні ми гарно виступили, як на мене. Трошки пом’яли тромбон (усміхається – ред.). А взагалі, я задоволена, що публіка була твереза, сконцентрована і прийшла саме на нас», – підсумувала вона.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter