Крізь кров і сльози: волинські каратисти перемогли на міжнародних змаганнях

22 Лютого 2016
Близько 300 спортсменів з різних країн зібрались 20 лютого в містечку Кішкунфеледьгаза, що в Угорщині, де відбувся перший міжнародний турнір «Kiskun Cup». Спортсмени з Угорщини, Австрії, Хорватії, Польщі та України показали свої вміння в карате.

Честь України захищали і спортсмени з Волині. Борець Василь Шевчук розповів, що поєдинки під час змагань були справді жорсткими і кожне призове місце доводилось буквально «виривати» у супротивників.

[caption]
Переможець Василь Шевчук[/caption]

«Попри жорстку конкуренцію та високий рівень суперників, нам таки вдалось показати хороший результат та піднятися на п'єдестал. У розділі «ката» мені вдалося стати першим, обійшовши до волі досвідчених спортсменів з Угорщини», – розповів він.

Разом з цим, українським спортсменам вдалося вибороти срібло у двох номінаціях: у ваговій категорії до 70 кілограмів, та в чемпіонат серед дітей у ваговій категорії до 45 кілограмів. Останню номінацію отримав волинянин Любомир​ Марищук.

«Сам турнір пройшов доволі швидко та організовано. Високий клас спортсменів і спортивний азарт, сприяв важким та жорстким поєдинкам. Проте, під керівництвом нашого тренера Дмитра Волинця, нам вдалось чудово підготовитись та гідно виступити на змаганнях такого рівня», - поділився спортсмен.