Ковельчанин виготовив унікальний портрет Стіва Джобса із 432 кубиків Рубика

20 Вересня 2016
Ковельчанин Олександр Луцюк, який нині є студентом національного університету «Львівська політехніка», створив унікальну картину – портрет засновника відомої американської компанії Apple Стіва Джобса.

Свою роботу талановитий юнак виготовив із 432 кубиків Рубика, кожен із яких - розміром 3х3х3, пише ПроКовель.

Сталося це в ході відкритого міжнародного чемпіонату зі швидкісної збірки кубика Рубика «UkrainianNationals2016», який днями відбувся у Львові.У цьому турнірі взяло участь близько 150 здібних молодих людей із України, Росії, Білорусі, Польщі та Вірменії, які змагалися в 19 дисциплінах. В одній із них – «Мозаїка з кубика Рубика» - наш Олександр Луцюк посів призове місце. Юнак протягом півтори години, без перерви на відпочинок, зібрав і представив на розсуд журі портрет Стіва Джобса. За словами Олександр, він свій доробок присвятив виходу у світ нового смартфону компанії Apple iPhone 7. До речі, в цій номінації було створено з кубиків Рубика понад десятка цікавих картин, з-поміж який були як індивідуальні роботи, так і командні.

Варто зауважити, що Олександр Луцюк уже давно займається цим видом інтелектуальної гри. Він торік у своєму рідному Ковелі зумів організувати і провести Міжнародний чемпіонат зі швидкісного збирання головоломки «Winter West Ukraine 2015», який тривав два дні.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter