Котофутболка, дримба і космос в тарілці – що купити на згадку про «Бандерштат»

05 Серпня 2017
Текст і фото: Софія ГУДИЧ

Ярмарок ручної роботи на фестивалі «Бандерштат» розкинувся по обидва шляху від входу до «Тихої» сцени. Все обов’язково ручної роботи і виготовлене в Україні. Ні, повірте, тут не лише вишиванки та калинові вінки. Автентичне, українське, звісно ж – найголовніше. Тут є і дримби, і мотанки і «намиста з дукачами». Якщо ж треба інші сувеніри, то і для брутально бородатого друга, для хіпстера, модниці, «няшки» чи навіть маленької похресниці можна щось підібрати.1. Почнемо з автентичного. Мотанка. Такі сувеніри, ділиться майстриня Марина Третьякова, купляють в подарунок друзям з інших країн. Беруть як обереги. На фестивалі є і жіноча, і чоловіча мотанка, а поруч іграшки в техніці мокрого валяння та ручки з петриківським розписом.2. Металеве горнятко – невід’ємний атрибут відпочинку на фестивалях. Якщо ви справжній фест-фан, то пора придбати власне і особливе. З логотипом улюбленого гурту або ж слов’янською символікою. Бренд же лише в планах, ділиться Олександр Кухарь.3. Бренд KavaleR. Якщо у вас є друг-хіпстер, негайно везіть йому дерев’яний метелик до стильної сорочки. Буде радий.4.. Для дітлахів – іграшки. Зроблені власноруч, стильні та з позначкою «еко». Саме такий зайчик від Тетяни Наземко може стати найкращим другом дитинства Вашої малечі.5. Ряба Вош. Наше, волинське, одягає бандерштатівців та дарує їм чудовий настрій. Котофутболка чи керамічний сувенір? Запакуйте і те, і те.
6. Ungvarit . Автентична музика, привезена з гірської України. Не вмієте? То пра навчитися, адже дримба – це інструмент справжнього бандерівця.7. Nadia’s soap factory. Так, на фото мило, що тут ще додати, але всі перепитують, чи справді мило.8. І ще посуд «мейд ін Луцьк». Космос у вашій тарілці – ось, що пропонує Вам на Бандерштаті Сергій Столярук.
9. Глина. Матова, чорна, настільки гладка та добре випалена, що приємно просто взяти до рук. З кави в такій посудині почнеться ідеальний день. Гончарство у нас вважають чоловічою справою, але ці речі створені жіночими руками Ліди Тимофіївої.Щоб ви не обрали – знайте, що купуєте працю, любов, фантазію і емоції. Люди це створили, щоб Ви отримали трішки щастя. Жоден майстер не скаже, що приїхав, аби просто заробити, всі привезли до Луцька дітища творчості.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter