Грум-кабінет у Луцьку: модні стрижки та парфуми для собак

30 Січня 2015
Про те, що домашні улюбленці схожі на своїх господарів, почали говорити настільки часто, що для деяких господарів зовнішній вигляд їхніх тварин став неабиякою проблемою. Так і з’явилися салони краси для братів наших менших, до речі, у Луцьку таких працює вже кілька.
«Таблоїд Волині» вирішив поспілкуватися із власницею такого грум-салону Тетяною Самутіною.

Майстриня розповіла: за роки роботи у цій сфері сформувала велику клієнтську базу. На підтвердження показала телефонну книгу, де записані сотні собачих кличок із фотографіями тварин та номерами телефонів господарів.


Серед собачих чепурунів власниця салону працює переважно із маленькими породами, такими як йоркширський тер’єр, шпіц та кокер-спанієль. Невеликі розміри салону не дозволять належним чином обслуговувати великих тварин.

Але жінка каже, що має серед клієнтів і сім’ю бернських зененхундів, яким наводить красу на виїзді. За словами Тетяни, аби зробити зачіски двом дорослим собакам і їхнім дітлахам, потрібно витратити весь день.На зачіски у грум-кабінет приводять не лише собак. Серед клієнтів є і різні породи кішечок. Проте майстриня розповідає, що із собаками працювати значно легше, адже вони більш слухняні, витривалі і можуть витримати тригодинну стрижку.

Коти ж більш вибагливі і чутливі, сприймають стрижку лише одним видом електробритв – звуки інших бритв їх нервують. Один хибний рух – і маленькі кігтики та гострі зубки моментально впиваються в руки перукаря. Хоча і серед собачок трапляються нервові клієнти. Тетяна розповідає, що передостанній клієнт-йорк покусав її за палець. Але таке трапляється вкрай рідко.

У процедуру стрижки песиків входить і їхнє купання, адже шерсть тварин легше піддається стрижці у мокрому вигляді. Через це стрижка для собак коштує на 50 гривень дорожче, ніж для котів – 350 гривень. Котів, на їх щастя, стрижуть і без водних процедур за ціною 300 гривень.У грум-кабінеті є й інші послуги. Тваринам обстригають кігтики, а можуть і пофарбувати у всі кольори веселки. Власниця кабінету каже, що мала нагоду фарбувати песиків і в яскравий колір, і у природній. Наприклад, господарі просили пофарбувати їхніх собак у кольори та візерунки, які б імітували шкіру єнота чи леопарда.Також у пані Тетяни можна придбати різну продукцію для тваринок. Наприклад, парфуми на природній основі, які не будуть подразнювати собачий нюх, але даруватимуть приємний аромат.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter