ГІД: 5 місць в центрі Луцька з вільним Wi-Fi

24 Квітня 2015
На вулицях багатьох міст світу десь у повітрі «літає» невидимий, але такий цінний Wi-Fi. Високошвидкісним інтернетом тепер мало кого здивуєш. Торік у Данії точки Wi-Fi встановили навіть на вуличних ліхтарях. А наступного року, кажуть, бездротовий зв'язок з’явиться навіть над європейським повітряним простором.

Нам до Wi-Fi на ліхтарях і в літаках ще далеко. Але точок доступу до мережі все одно є чимало. «Таблоїд Волині» відшукав п’ять місць в центрі Луцька, де бездротовий інтернет є у вільному доступі.

1. Луцький замок

На Замковій площі у Луцьку – точка доступу «DATAGROUP». Мережа – відкрита, доступ до неї – вільний. На лавці біля замку хлопці навіть дивилися зі свого ґаджета якийсь серіал. Кажуть – завантажився безперебійно.


2. Театральний майдан

На головній площі Луцька теж є вільний доступ до інтернету. «Зловити» «Intertelecom_FREE» можна, якщо стояти ближче до собору. А в «Театральному кафе» точка доступу до Wi-Fi має назву «Putin_Huylo». Продовжувати «La-la-la-la-la-la-la-la» не треба, мережа не запаролена. :-)


3. Головний корпус СНУ імені Лесі Українки

На лавочках біля пам’ятника Шевченкові часто можна зустріти тих, хто ловить університетський Wi-Fi. Сигнал усередині корпусу, ясне діло, потужніший. Але, будучи на вулиці, дихаючи свіжим повітрям, можна без проблем і паролів користуватися інтернетом.


4. ЦУМ

У ЦУМі – десятки різних точок доступу до бездротового інтернету. Але далеко не всі щедрі на Wi-Fi. Без паролю можна приєднатися до мережі «TSUM-FREE-WIFI». Найліпше вона «тягне» на третьому поверсі. Також в універмазі пароль не треба вводити, підключаючись до мережі «sushiya». Це – п’ятий поверх.


5. Вулиця Лесі Українки

Із стосу точок доступу до Wi-Fi на «луцькому Бродвеї» без пароля вдалося приєднатися лише до однієї мережі – «Dom Kofe Lutsk». Решта точок доступу просять ввести пароль. Немає сумнівів: якщо ви запитаєте у будь-якому закладі пароль до Wi-Fi, з вами обов’язково ним поділяться! :-)


Текст і фото: Анастасія ПЕРЕДРІЙ
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter