Друга половинка за 5 хвилин: експрес-побачення у Луцьку

24 Лютого 2015
Благодійні експрес-побачення пропонують для всіх охочих познайомитися у Луцьку.

Захід запланували на 1 березня, ‒ йдеться на сторінці події у Facebook.

«Оригінально провести час, познайомитися з 10-ма представниками протилежної статі, знайти друзів, партнерів по бізнесу або навіть свою половинку», ‒ йдеться в описі групи.

Але основна мета заходу ‒ благодійність. Усі виручені кошти організатори обіцяють передати на лікування діток, хворих раком.

Тож, аби взяти участь в побаченнях, перш за все, треба заповнити анкету. Після цього зателефонує один із організаторів для уточнення всіх деталей. Важливо: за правдивість даних анкети несе відповідальність учасник. Формат побачень: один чоловік сідає за столик до однієї дівчини. Тривалість діалогу ‒ 5 хвилин. Після кожного діалогу учасники залишають свої враження про співрозмовника в карті симпатій, після чого чоловіки пересідають до наступного столика, а жінки залишаються на місці. Після побачень організатори порівнюють анкети і, якщо симпатії збігаються, контакти відправляють учасникам на мобільний телефон у вигляді смс-повідомлення.

Гроші за участь перераховуються попередньо на картку Приватбанку 4149605901203620 (Марчак В.Є.), як мінімум за 2 календарні дні до запланованої дати зустрічі. Після переведення коштів обов’язково про це повідомити організаторів за телефонами: (066) 849-40-81; (097) 372-05-99 .Не повертаються внески за 24 години до початку заходу.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter