Де у Луцьку вивчити англійську мову

21 Квітня 2017
День англійської мови щорічно відзначають 23 квітня, у день народження та день смерті видатного англійського драматурга Вільяма Шекспіра, твори якого входять в число найбільш цінних зразків літературної спадщини світу.

Це дуже молоде свято, вперше його відзначали тільки в 2010 році. Встановлення події стало ініціативою департаменту із зв'язків з громадськістю Організації Об'єднаних Націй, який вказав на необхідність розробити програми заходів для зміцнення традиції багатомовності.

До слова, Шекспір вважається одним із засновників літературної англійської мови, яка зараз вважається світовою мовою. За статистикою, по-англійськи розмовляють близько мільярда жителів нашої планети. У багатьох країнах англійська є державною мовою.

З нагоди свята «Таблоїд Волині» підібрав школи Луцька, де можна швидко, якісно та доступно вивчити англійську мову.

Мовний центр «Okland»

«Okland» – це сучасні курси іноземних мов у Луцьку, які навчать вас говорити іноземною мовою правильно.
 • Набридло чекати, коли перекладуть улюблений серіал?
 • Боїшся робити покупки в міжнародних інтернет-магазинах?
 • Соромно за свою оцінку з англійської?
 • Втомився тягати за собою словник?
Це лише декілька причин, аби навчатися в «Okland».«Okland» – це:
 • програми для дітей і дорослих;
 • підготовка до тестів, співбесід, іспитів (на карту поляка) і т.д.;
 • спеціалізовані курси (Business,Travelling, Medicine);
 • заняття в офісі і через Skype;
 • усні та письмові переклади;
 • команда молодих енергійних викладачів;
 • додаткові розмовні клуби.
Пройти тест на визначення рівня володіння мовою можна на сайті курсів okland.in.ua, там же можна записатися на перше безкоштовне заняття!

Перша і основна задача, яку ставлять перед собою спеціалісти «Okland» – це навчити студентів вільно спілкуватися іноземною мовою.
Фахівці хочуть, щоб знання іноземних мов було Вашою перевагою, Вашим інструментом для досягнення поставлених цілей, будь це кар’єрний ріст, успішне навчання, подорожі, вступ до ВНЗ Вашої мрії, або просто спілкування.

Оскільки найактуальнішими і затребуваними в нашій країні на сьогодні є англійська, німецька, та польська мови, у «Okland» зібрали кращих викладачів для того, щоб Ви мали можливість якісно і в повному обсязі вивчити іноземну мову.

Перед початком навчання проводиться тестування і за результатами визначається група, в якій Вам буде найбільш комфортно отримувати знання. В «Okland» все націлене на те, щоб людина з будь-яким рівнем володіння мовою отримала максимальне задоволення від навчання і при цьому була по-справжньому зацікавлена в процесі, адже щоб успішно освоїти іноземну мову, її потрібно, перш за все, полюбити. З цим у учнів «Okland» повний порядок!


Основний принцип в «Okland» – результативність. Тому тут розробили систему мовних курсів та спецкурсів, спрямовану на досягнення Вашої кінцевої мети, а саме на вільному володінні іноземною мови. В процесі навчання Ви самі відчуєте наскільки дієвим є такі методи і наскільки прогресивні Ваші знання.

У мовному центрі «Okland» є своя методика навчання, спрямована на те, щоб студенти максимально швидко і граматично правильно почали говорити іноземною мовою. За допомогою різноманітних видів діяльності, логічно поєднаних між собою, а також постійного діалогу викладачів зі студентами і студентів між собою, тут добиваються того, що студенти з легкістю долають мовний бар’єр. Багато студентів, які пройшли курси в «Okland», переконалися, що тільки викладачі цього центру допомогли їм заговорити.


www.okland.in.ua
[email protected]
vk.com/okland_lutsk
(095) 565 39 27

Освітній центр «Perfect School»Кілька речей які роблять освітній центр «Perfect School» особливим:
- навчаємо як дітей, так і дорослих;
- набір у групи від рівня Elementary до Advanced протягом цілого року;
- оптимальне співвідношення ціни та часу навчання;
- індивідуальний підхід, навіть у групах (групові заняття від 2-х до 4-х людей);
- додаткові спецкурси: тренінги, вебінари, заняття по Skype, мовний клуб з native speakers;
- індивідуальний графік;
- повне занурення у мовне середовище (атмосфера англійського дому);
- завжди актуальні теми;
- перше заняття - безкоштовне.До міжнародного дня англійської мови «Perfect School» пропонує топ-5 серіалів для вивчення ділової англійської.

Здатність розпізнавати іноземну мову на слух – одна з основних навичок, яку необхідно засвоїти в процесі вивчення мови – аудіювання як одна з частин входить в усі міжнародні іспити і тести. За рахунок того, що основні персонажі не змінюються, Ви з часом звикаєте до їх голосів, а, отже, починаєте значно краще розуміти почуте. 1. «Suits» – ідеальний серіал для вивчення ділової англійської – купа нової ділової та юридичної лексики Вам гарантована.
 2. «The Office» – сподобається великою кількістю «офісного» сленгу та діалогів.
 3. «The Newsroom» – якщо Ви працюєте у журналістиці та хочете розширити знання англійської телевізійної лексики, цей серіал однозначно стане Вам до смаку.
 4. «House of Cards» – для поціновувачів «політичної» лексики.
 5. «Mad Men» – серіал занурить Вас у «кухню» рекламного бізнесу разом з його інтригами, правилами, стратегіями і, звичайно ж, професійною лексикою. Приємного перегляду!
З освітнім центром «Perfect School» цікаво та корисно! Деталі за телефоном 066 58 58 088, м. Луцьк, вул. Перемоги 3д.
https://www.facebook.com/perfect.school.lutsk/
https://vk.com/perfect.school.lutsk

Школа англійської мови «Sherlock»

Школа «Sherlock» пропонує курси для вивчення англійської мови для дітей та дорослих в групових та індивідуальній формах.На заняття з англійської проводиться набір дітей віком від двох років. Уроки проходять у ігровій формі з переглядом мультфільму та прослуховуванням пісень з подальшим відтворенням. Курс розвиває аудіювання, говоріння і попередні навички читання та письма через мистецтво, музику і рухи. Це забезпечує простий, але сталий розвиток нової мови через ретельно продумані програми й особливості дитячого сприйняття.

Поряд із курсами англійської мови для дітей дошкільного віку є заняття із загального розвитку та підготовки до школи. На цих заняттях розвивають увагу і пам’ять, мовлення, моторику, логічне мислення, естетичний смак, готують руку до письма. Знайомляться з кольорами, геометричними фігурами, вчаться читати, розширюють словниковий запас, вивчають абетку безпеки (знання про правила приватної безпеки).
Діти шкільного віку вивчення англійської мови розпочинають, дізнаючись якому звуку відповідає буква, тренуються імітувати звуки. Групові заняття проходять у невимушеній атмосфері, включають теми актуальні для дітей відповідного віку та інтересів.
Спеціалісти школи допомагають учням легко засвоювати новий словник, вдаючись до проектних робіт та настільних ігор, нову граматику вивчають у рухливих іграх та сценках-діалогах, в читанні використовують класичні твори мовою оригіналу.

Англійська для дорослих у «Sherlock» дає можливість почути живу англійську від носія мови, побороти бар’єр спілкування та покращити вимову. Діти шкільного віку групами та індивідуально також працюють з іноземцем, що робить їх більш зацікавленими та вмотивованими.

Літні місяці є прекрасним часом для вивчення нових, нестандартних словникових та граматичних тем з англійської. Для цього у школі організовують табір «Sherlock on holidays», де окрім занять проводять екскурсії, перегляд фільмів, театральні виступи, представлення проектів та тематичні дні англійською для дітей від 4 до 14 років.

Школа іноземних мов ВІП бджіл «VIP bees language school»

Школа ВІП бджіл започаткована 2012 року із багатогранним досвідом роботи: корпоративні курси, групові класи, індивідуальні репетиторства, усний та письмовий переклади з відрядженнями по Україні та закордоном(Русская школа на Кипре).Використання як класичних методик, так і нетрадиційного підходу, а основне – підходу з елементами психологічного тренінгу, та власного підходу до вивчення мов, виконання якісних різних за тематикою письмових перекладів, усний послідовний переклад в режимі онлайн або ж по факту – це все історія успіху школи ВІП бджіл. Адже місія навчальної організації – зробити спілкування на іноземних мовах доступним для максимальної кількості людей.

Фахівці школи розробили власний метод викладання мови для дорослих M.E.D_English – англійська мова для дорослих з елементами психологічного тренінгу, що дозволяє дорослому освоїти мову за дуже короткі терміни.
Викладачі школи пройшли сертифікацію відповідно до міжнародних стандартів (IELTS, TOEFL, FCA).

Окрім навчання, запрошують дорослих взяти участь у спеціальних проектах: «Бізнес сніданки по-англійськи: мова для ділових людей», «Тижні штурмових іноземних мов», «Літня школа інтенсиву 2017», а також «Літня серія вебінарів 2017»!
Щороку для вчителів, викладачів та репетиторів іноземних мов тут організовують серію заходів «Навчи тренера» з регіональними представниками Британської ради. Ряд корпоративних клієнтів, з якими співпрацює школа, говорить сам за себе.
VIP Bees Language School
Школа іноземних мов ВІП бджіл
050 554 25 64
097 638 64 08

www.vipbees.com.ua
http://vk.com/public48739647
http://www.facebook.com/VipBees
0

Читати ще

Коментарі

Valentina Vorobei

Thank you for my photo. I am the oldest woman there. Surprise! I'm 54. I have been working at school for 30 years. It's high time to study English (smile).I'm going to improve my English next summer. Will you take me? How much is it? Would you be so kind to write me, please.
[email protected]

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter