BLOG: Як задурно почати вчити іноземну мову – лайфхак від мовного центру «Окленд»

07 Жовтня 2016
Текст: Андрій СЕМЕНЮК

Тисячі українців уже протестували безвізовий режим з країнами Європи. Але багато хто лише готує закордонні паспорти і мріє про місця, які зможе відвідати за межами України. А щоб у будь-якому куточку Європи, та й інших держав, почувати себе впевнено та комфортно, насамперед варто опанувати іноземні мови, без знання яких буде досить складно отримати справжню насолоду від подорожей.

Я завітав до мовного центру «Окленд», щоб поцікавитися, наскільки реально в короткі терміни вивчити ази іноземної мови.
Записатись на перше безкоштовне заняття можна на сайті центру, заповнивши коротеньку заявку. Тут же користувач може пройти невеликий тест на рівень володіння мовою: німецькою, англійською та польською. При першій зустрічі викладачі мовного центру оцінюють ваш рівень знань і вже за цим критерієм долучають його до тієї чи іншої групи. Як пояснили у центрі, попереднє тестування необхідне для того, щоб максимально комфортно залучити людину до вивчення мови в центр. Адже немає сильних і слабких студентів, головне, аби було прагнення до навчання.

Моє володіння англійською мовою виявилось на високому рівні, за що дякую шкільним вчителям.

Великим «плюсом» виявилось те, що група – невеличка. Крім мене на занятті було ще три людини. Насамперед зауважу, що вже сама атмосфера дуже надихає на спілкування, а воно відбувалось переважно англійською. Усі роздаткові матеріали нам видали уже на занятті, але якщо ви налаштовані на довготривале навчання, то посібники, за бажанням, можете придбати самі.

Протягом всього уроку ми не почули жодних нудних лекцій зате побачили багато цікавих відеоматеріалів. Як запевняють у центрі «Окленд», така методика сприяє кращому сприйманню мови та її засвоєнню.

Нам запропонували тему про Великобританію, цікаві моменти історії та культури, а також стереотипи, якими окутана ця країна. Разом з моїми «одногрупниками» ми обговорювали відеоролики, будували діалоги та просто розмовляли у домашній атмосфері. Жарти, невимушене спілкування, доступна мова та цікаві факти дійсно захопили, тож урок пройшов швидко і насичено.

Методика викладання англійської здійснюється за великобританськими підручниками, оксфордського видавництва, які розроблені для максимального засвоєння. Усі підручники орієнтовані на конкретну вікову аудиторію, тобто є окремо для підлітків та окремо для дорослих.
Навчання є різнорівневим, від початкового рівня до досконалого. Кожен рівень десь 6-8 місяців. По закінченню курсу учень отримує сертифікат.

Заняття в центрі проходять вранці, вдень або ввечері в будні і вихідні дні. Час і графік занять обговорюється з адміністрацією центру. В основному дорослі займаються у вечірній час після 18.00, що влаштовує працюючих та зайнятих учнів. Тим не менш, є варіанти ранкових і денних занять, які в більшості випадків зручні для дітей.

У «Окленд» окрім навчання також проводять безкоштовні мовні клуби та вечірки, на які часто запрошують закордонних гостей, щоб учні могли почути справжні акценти та «живу» вимову.

Навчальні програми формуються і для дорослих, і для дітей. Вік наймолодших школяриків центру – від 4 років. Тут також готують до тестів, співбесід та іспитів, проводять спеціалізовані курси і виконують усні та письмові переклади. Заняття можуть проводитись і в самому центрі, і навіть по Skype для тих, хто має мінімум вільного часу, але максимум бажання опанувати ту чи іншу мову.

До речі, в центрі можна паралельно вивчати як англійську, так і польську та німецьку мови.
Як кажуть в «Окленд», усе націлене на те, щоб людина з будь-яким рівнем володіння мовою отримала максимальне задоволення від навчання і при цьому була по-справжньому зацікавлена в процесі, адже, щоб успішно освоїти іноземну мову, її потрібно, перш за все, полюбити.

У центрі використовується комплексний підхід до навчання. Викладачі постійно намагаються розвивати всі чотири навички: письмо, аудіювання, усне мовлення і читання, але акцент роблять саме на розмовному мовленні. А також під час занять використовуються різноманітні навчальні ігри та фільми, що підігріває інтерес до навчання.

Якщо говорити про вартість, то у «Окленд» існує постійний набір знижок акцій та спеціальних пропозицій. Про них можна дізнатися на сайті закладу в розділі «АКЦІЇ» або зателефонувати в центр.

Адреса мовного центру «Окленд»: місто Луцьк, вулиця Кравчука 26. Телефон: 095 565 3927

Сайт

Сторінка у ВК


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter