​«Бандерштат-2017»: романтичні, енергійні та позитивні гості луцького фестивалю

05 Серпня 2017
Яскравому старту наймасштабнішого фестивалю Волині не завадила навіть пекельна спека.

Гості, які встигли «заселитися» на фестиваль ще з вечора четверга, уже по-домашньому варити їжу на вогні, купалися, грали у волейбол та активно знайомилися між собою. Згодом до них приєдналися інші гурти шанувальників фестивального відпочинку.
Особливою атракцією по дорозі до локації «Бандерштату» став понтонний міст через Стир, який попри побоювання та дрібні несправності все ж добросовісно витримав кількість охочих перебралися через річку, не замочивши одягу.

Наметове містечко розмістилося майже біля самого Замку Любарта, тож заходи сонця і світанки на «Бандерштаті» уже набувають і ще два дні набуватимуть особливого історичного колориту. Коли ж іще можна буде розповісти друзям, що жили на березі ріки із виглядом на середньовічний замок!Фестивальники – то завжди особливі люди, які вміють заряджати усіх довкола позитивом, ловити справжні миті життя, насолоджуватися миттю, не бояться вирізнятися та виглядати дивно, а ще щиро і відверто діляться справжніми емоціями!


Поцілунки, обійми, шалені танці, кольорове волосся, усмішки та щирість – усе бачив «Таблоїд Волині».


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter