Аншлаг та приємні сюрпризи – незабутній концерт Христини Соловій У Луцьку

23 Жовтня 2017
Христина Соловій – українська співачка, музикант, композитор, виконавиця авторських та народних пісень. Своїм концертом чарівна артистка тішила лучан 20 жовтня. Аншлаг чекав на дзвінкоголосу виконавицю у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

Свій виступ співачка розпочала з «Синьої пісні» та зізнання, що Луцьк для неї завжди був казковим містом.«Коли я була маленькою, мені завжди розповідала про це місто мама, адже свої найкращі роки дитинства вона провела саме у Луцьку. Саме звідси її незабутні спогади про діда, який завжди зі мною. Хоч він так рано пішов, я вірю, що чую його голос, коли співаю лемківські пісні», – поділилася співачка.«В темну нічку», «Под облачком», «Гамерицький край» – пісні лунали так природно і легко, що ставали цілком своїми для лучан і простими для підспівування.

Все-так найгучніше зал співав візитівку творчості Христини – композицію «Тримай», яка стала її першим впевненим кроком в українській музиці після вокального шоу. До слова, кліп на пісню переглянули понад 11 мільйонів разів в Youtube.Заспівала Христина і всім відому «Несе Галя воду» та «Чорноморчик».

Артистка розповіла, що мріяла стати письменницею. Тепер здійснила цю мрію через написання власних пісень.«Колись я зовсім не планувала стати співачкою, а хотіла стати літератором, філологом і читала багато книжок…Якось мені втрапив до рук вірш Франка «Оце тая стежичка», – поділилася співачка перед виконанням однойменної пісні.В аранжуванні пісень з альбому «Жива вода» відчувалася й продюсерська рука Святослава Вакарчука. Напрочуд вміло Христина маневрувала своїм голосом. Дуже мелодійно виспівувала кожну нотку.На концерт до співачки завітав колега по сцені – Арсен Мірзоян. Чоловік подарував співачці квіти та подякував за вступ.

У своїй творчості Христина поєднує жанри фолк-рок, бароко-поп та дрім-поп. Романтичний стиль та дзвінкі народні ноти линули зі сцени впродовж усього виступу артистки.Варто зауважити, що партнер туру ТМ «Raffaello» тішив усіх гостей чудовими подарунками, – чарівними віночками та солодкими сюрпризами. Ніхто з присутніх не залишився без приємного компліменту.Кожен, хто прийшов на концерт, отримав частинку глибокої української душі співачки.

«Мене часто запитують, чому я співаю аж такі драматичні пісні. Думаю, ви прийшли сюди не просто потанцювати, а заповнити вільне місце в душі», – пояснила артистка.Гучні овації вкотре зірвалися щойно Христина доспівала останню пісню концертної програми. Не могла співачка, після такого запалу публіки, не потішити усіх піснями на «біс».

У гостей ще довго не сходила з обличчя задоволена посмішка від атмосферного виступу Христини Соловій, а ще залишився солодкий присмак «Raffaello».


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter