Алжирець розповість лучанам про Африку

06 Квітня 2016
Вкотре у Луцьку відбудеться захід в рамках проекту EnglishOK, який здійснюється за підтримки Британської Ради в Україні та СГО «Молодіжна платформа». Цього разу молодь Луцька запрошують на вечір континенту вічної спеки та сонця – Африки.

Захід пройде 8 квітня в антикафе «InnerSpace» (вул. Паркова, 5).

Початок о 18 год.

EnglishOK - це чудова можливість удосконалити розмовну англійську та розширити свій світогляд, оскільки захід проводиться повністю англійською мовою та включає обговорення, дружні дискусії та ігри. Однак, організатори запевняють щоб відвідати EnglishOK не є необхідністю мати високий рівень англійської.

«Якщо ви любите іноземну мову та можете сказати декілька речень англійською, EnglishOK – це для вас», запевняє одна з організаторів Юля Піскорська. Тож варто зауважити що вік учасників не має значення.

«І хоча EnglishOK - молодий проект, ми маємо власні традиції і постійних учасників, які кожного разу відвідують вечір і створюють неймовірно дружню та приємну атмосферу. Та ми не зупиняємося на цьому. Кожного разу запрошуємо нових людей, з різним рівнем розмовної англійської, адже саме вони роблять наші EnglishOK-вечори неповторними», - ділиться досвідом одна з організаторів Уляна Кашепа.

На EnglishOK з тематикою «Африка» завітає іноземний студент СНУ, який народився ти виріс в Алжирі. Він розповість про культурні особливості його країни та поділиться міжнародним досвідом.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Контактні телефони: 066- 526-16-31 – Юлія, 093-74 8-03-32– Катерина. А також слідкуйте за деталями в групі Вконтакті або на Facebook.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter