​АдреналінКіно: еротичний «Ескорт» (18+)

06 Лютого 2016
Враженнями ділиться Поліна ПОЛІЩУК

У кінокомплексі «Адреналін» транслюють еротичну мелодраму «Ескорт». Фільм 2015-го року розповідає історію сексуально одержимого журналіста, який шукає гострі історії для матеріалів, і про жінку, яка надає сексуальні послуги.


Головний герой фільму супроводжує нову знайому, аби поспостерігати за її секс-побаченнями і написати про це матеріал у журнал. Обоє отримують вигоду: йому потрібна цікава історія, а їй – охоронець. Саме тому фільм назвали «Ескорт», тобто своєрідний супроводжувач.

У стрічці чимало відвертих сцен, тому будьте готові до того, що побачите секс у незвичних місцях та обставинах.Якщо вдаватися у порівняння, то «Ескорт» віддалено нагадує «Красуню» із Джулією Робертс. Це теж легке кіно із натяком на мелодраму, без зайвої романтики і хтивості.

Фільм «Ескорт» – не для консервативних людей. Тут йдеться про сучасну модель стосунків: які можуть починатися із відвертостей і сексу, а уже потім переростати у щось більше; про секс заради фізичного задоволення; про тілесні втіхи як спосіб заробітку. Кожному – своє. І нікого за усе це осуджувати не можна: це вибір людей.

Стрічка «Ескорт» попри назву розповідає історію самотніх людей. Разом із героями можна поспостерігати за тим, що насправді керує людьми «легкої поведінки», і чи легко їм та поведінка дається.

Режисера фільму можна звинувачувати у банальності, але він ще раз підкреслює, що будь-які обставини можна змінити, маючи на озброєнні дуже дієву «зброю» – силу кохання, феномен якої пояснити неможливо.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter