«Adrenalin» роздає подарунки за «Мегамозок»

02 Березня 2016
Центр розвитку та дозвілля «Adrenalin City» продовжує підтримувати інтелектуально розвинених дітей завдяки проекту«Мегамозок».

У середу, 2 лютого, 84 школярі гімназії № 18 отримали подарункові сертифікати на 150 гривень від «Adrenalin City».

Такий проект організовують учетверте. Він має на меті підтримувати та стимулювати обдаровану молодь міста та області. Ініціаторами проекту є Центр розвитку та дозвілля «Adrenalin City», мережа супермаркетів «Наш Край» та комп’ютерна академія «ШАГ».
Заступник генерального директора «Adrenalin City» Галина Шотік розповіла, що сертифікати дозволять дітям вибирати розваги на свій розсуд і відпочивати там, де їм найбільше подобається.

«Діти мають можливість відпочивати в «Adrenalin City» і брати участь у розвагах на свій вибір. Можуть кататися на роликах, картингу, відвідати кінокомплекс, пограти у боулінг, більярд, порозважатися в дитячому ігровому комплексі «Кенгуру» або «Лімпопо» залежно від вікової категорії», – розповіла заступник директора.

Варто зазначити, що цьогоріч організатори планують вручити близько 7 тисяч сертифікатів школярам, які ризикнули та спробували свої сили в предметних олімпіадах, з них 121 тисяча дітей із луцьких шкіл.

Окрім того, відбудеться другий етап проекту «Мегамозок». У ньому візьмуть участь уже не учасники, а переможці олімпіад. Двоє щасливчиків отримають можливість безплатно пройти курси у комп’ютерній академії «ШАГ» у перший рік навчання.


«Їх виберуть методом жеребкування у другій половині травня. Тоді вже завершаться усі олімпіади і будуть визначенні переможці. Обласний відділ освіти надасть списки дітей-переможців, ми їх запросимо в «Adrenalin» і при всіх вони урочисто витягують свій щасливий квиточок», – розповіла Галина Шотік.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter