200 луцьких мам створили унікальну спільноту у Viber

01 Червня 2016
Текст: Ірина НОВОСАД
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


Молоді мами до Дня захисту дітей влаштували тематичну зустріч, на якій збирали кошти для чотирьохрічної хворої Нелі, а також організували «мамський» флешмоб.

Унікальний захід відбувся у вівторок, 31 травня у Луцькому замку, пише Район.Луцьк.

Активні, молоді та сучасні. Саме такі епітети підходять луцьким мамам, для яких їхня нова роль не стало перешкодою для особистісного росту, саморозвитку та благодійності. Одна з ініціаторок зустрічі Оксана Клюйко розповіла, що організувати мамочок вдалося завдяки спільноті «МАМА ЛУЦЬК» у додатку Viber.«Почалося все з того, що ми з дівчатами ходили в басейн та дуже здружилися. Понароджували дітей і хотіли далі спілкуватися, а багато часу на це не мали. Тому у серпні минулого року створили групу у Viber, щоб обмінюватися досвідом, радитись, як краще виховувати малюків. Нас об’єднує те, що ми хочемо бути найкращими мамами і ми шукаємо рецепти цього», – розповіла Оксана Клюйко.

Молода мама зауважила, що у їхній спільноті є дівчата навіть із Рівного та з Києва, а також ті, чиїм діткам лише кілька днів чи тижнів. До речі, спочатку об’єдналися лише дев’ять подруг, але сьогодні кількість учасниць сягнула понад 200 людей.

«Ми відчуваємо, що є потреба у цьому спілкування між молодими матерями. Тому вирішили зустрітися оффлайн, так би мовити. На цю зустріч планували прийти близько 80-ти мам з дітками. Ще ми виготовили спеціальні значки для дитячих візочків, щоб впізнавати один одного на вулицях нашого міста», – зазначила Оксана Клюйко.До речі, аби стати учасницею спільноти, потрібно товаришувати з кимось, хто вже у ній перебуває, адже будь-хто може долучити до неї свою подругу.

Цікаво, що ця велика інтернет-тусовка стала поштовхом для створення ще кількох тематичних груп: «Смаколики», де мами діляться рецептами; «Дитячий ярмарок», де обмінюються чи продають речі своїх малюків та «Все для всіх», де безпосередньо учасниці розпродають свої речі.

Мами зізнаються, що захід цікавий та важливий для них, адже тут можна відволіктися від повсякденної рутини та з користю провести час. Про це свідчили щасливі обличчя лучанок, які влаштували собі фотосесію на галявині замку, а також власними тілами створили таке важливе для кожного з нас слово «МАМА».


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter