10 книг, які радить Віра Шевчук

06 Березня 2015
Віра Шевчук – ведуча та редактор художніх програм ТРК «Аверс».

Віра розповідає, що особливо любить читати книги, які повчають.

«Люблю збирати книги з підписами авторів та дарувати книги, які мене зачепили, - каже Віра. - Дуже люблю, коли книги дарують мені. Хоч таке буває нечасто. Сподіваюся, що ці книги будуть корисні іншим».

Отож, топ-10 книг, які радить прочитати усім Віра Шевчук:

К. Тур-Коновалов, Д. Замрій «Режисер»Книга цікава мені з професійної точки зору. Ще й Сергій Бабкін на обкладинці! Чим корисно? Прочитавши, розумієш, що геніальний режисер Олександр Довженко був такою ж людиною, як і ми з вами - іноді потерпав від нерозуміння, сварився, закохувався. Особливо захоплює описана в книзі реальна історія кохання Довженка і його дружини Юлії Солнцевої. Жінка, яка кар’єрою пожертвувала заради коханого. Причому їх історія розповідається з самого початку і так реалістично і правдоподібно, ніби цих геніальних людей ми можемо зустріти вже сьогодні-завтра, гуляючи вулицями міста.

Пауло Коельйо «Адюльтер»Книга дуже сподобалася. Може тому, що я пережила в своєму житті розлучення. Гарно описані відчуття головної героїні. Можна порадити прочитати всім жінкам, які ніби мають все, але давно не відчувають щастя. Подобається, як наприкінці описано політ –такі екстримальні переживання треба відчути всім, щоб «клепки на місце стали» в певних життєвих ситуаціях. Ще з книг автора подобається «Вероніка вирішує померти». Вчить цінувати життя – хай там що.

Поетична збірка «Три літри»Не так давно презентована збірка молодих поетів з Луцька і не тільки. Надзвичайно подобається, перечитую знову і знову. Відчутно, що люди вклали душу у свої вірші. Бажаю їм і 6, і 9, і 12 літрів в майбутньому! А ще у книги гарне оформлення. В кінці можна зберігати засушені квіти. От у мене там два червоних гібіскуси.

Надія Гуменюк «Енна»Всі завжди хвалять творчість Володимира Лиса, але його дружина не менш талановита. Книга надзвичайно мене розчулила. Можливо тому, що в дитинстві у мене теж був собака, як у головної героїні і її прийомного батька – божевільного лікаря. Цікавий сюжет. Вчить цінувати життя. Книга читається на одному подиху.

Лев Толстой «Анна Кареніна»Не могла не згадати про цю книгу. Про гріхи, розплату і незримі пошуки Бога. Варто прочитати, щоб краще зрозуміти себе і життя – і неважливо, що книга написана давно.


Дара Корній «Зірка для тебе»Дуже люблю романи Дари Корній. Цей роман про астронома і поетесу-повію. Він ще раз доводить, що любов перемагає все.

Ірена Карпа «50 хвилин трави або Коли помре твоя краса»Одна з перших мною прочитаних її книг. Дозволить відкрити для себе нові грані.

Катерина Бабкіна «Знеболювальне і снодійне»Чудові вірші. Багато з них – близькі. Обожнюю поезію Бабкіної! Читати для легкості.

Анатолій Дністровий «Патетичний блуд»Читати всім, хто не жив в гуртожитку – завдяки цій книзі хоч день-два проживете. Щоб краще зрозуміти чоловіків. Якщо це взагалі можливо.

Едвард Кері «Закляття будинку з химерами»Книга про те, що «не все так просто в світі чисел». Цікавий сюжет, той випадок, коли автор у книзі створює власний світ і на кілька днів запрошує в нього читача.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter