«Від хлопця з Луцька до того, хто стоїть перед вами»: MONATIK подякував Могилевській на концерті в Києві

25 Вересня 2023

Відомий артист з Луцька Дмитро Монатик влаштував концерт у суботу, 23 вересня, у Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві.

Ще до початку концерту на вулиці вже зібралися сотні людей, які очікували на початок шоу. Середі зіркових гостей на виступ співака завітали Олена Кравець, Євген Кошовий, Юрій Горбунов, Ваня Рассел, Нателла Кірс та дружина співака Ірина з синами, передає ТСН.

Дмитро Монатик підготував для своїх глядачів особливі лоти, гроші від продажу яких будуть передані до благодійного фонду «Твоя опора» на підтримку сімей з деокупованих та прифронтових територій. Першим з молотка пішла особлива вишиванка від президента України Володимира Зеленського – саме в ній лідер країни записував свої відеозвернення до українців.

Сорочка в кольорі хакі з орнаментом продали за дві тисячі доларів (приблизно 74 тисячі гривень).Кульмінацією концерту Монатіка стала поява зірки українського шоубізнесу Наталії Могилевської.

«Особистість, яка сьогодні тут, вона не те що на творчість повипливала, на життя ціле. Вона у такий дуже-дуже складний період мого життя перевернула його з голови на ноги. Це був 2008 рік, почалася "Фабрика зірок-2", я ходив по кастингах і куди тільки міг, але мене не брали. Але прозвучав один дзвінок, якому я до сьогодні і все життя буду дуже вдячний. Я думаю, що якби не той дзвінок, я б ніколи не наважився приїхати до столиці, виступати перед вами, не побачив би "Олімпійський"… Я добрався від хлопця з Луцька до того, хто стоїть сьогодні перед вами», – сказав зі сцени Дмитро.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter